لواسانی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

ارائه ایده‌های نوین دانشجویان با برگزاری جشنواره‌های کسب و کار

دبیر جشنواره ایده‌های کسب و کار دانشگاه خوارزمی گفـت: هدف از برگزاری جشنواره‌های کسب و کار ارائه ایده‌های نوین دانشجویان است.

حسین حسینی لواسانی دبیر جشنواره ایده‌های کسب و کار دانشگاه خوارزمی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: جشنواره کسب و کار‌های ارزان جهت حمایت مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی در حال برگزاری است.

او افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد انگیزه برای دانشجویان و افراد دیگر است تا بتوانند ایده‌های خود را برای شروع یک کسب و کار با اندک هزینه داشته باشند.

لواسانی با بیان اینکه جشنواره کسب و کار‌های ارزان دانشگاه خوارزمی در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می‌شود، تاکید کرد: شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است و بعد از بارگذاری فرم‌های مربوطه می‌توانند درجشنواره وارد شوند تا ازطریق داوران مورد ارزیابی قرار بگیرند و در آخر به آن‌ها امتیاز داده شود.

دبیر جشنواره ایده‌های کسب و کار دانشگاه خوارزمی ادامه داد: برای تیم‌های انتخابی دوره‌های جشنواره آموزش‌های مقدماتی برگزار می‌شود تا بتوانند ایده‌های خود را اصلاح کرده و آن‌ها را بهبود ببخشند تا در نهایت روز پایانی جشنواره ایده‌های برتر انتخاب شوند.

لواسانی ادامه داد: این جشنواره در سطح ملی برای تمامی موسسات، پارک هایعلم و فناوری و دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود و افراد غیر آکادمیک هم می‌توانند در آن شرکت کنند.

او درباره جزئیات جشنواره ایده‌های کسب و کار برای کشور گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد انگیزه در میان دانشجویان است تا با هزینه اندک یا به اصطلاح پول جیبی خود کسب درآمد کنند و ایده‌های موفق این جشنواره در دنیا مطرح شده و ما به علت آشنایی دانشجویان ایرانی با این موضوع اقدام به برگزاری جشنواره ایده‌های کسب و کار کرده ایم و وبینار‌های آموزشی در طول جشنواره برای آشنایی با کسب و کار‌های جدید برای همه افراد برگزار می‌شود.

لواسانی اضافه کرد: فرق این جشنواره با جشنواره‌های دیگر در این است که یک فرآیند آموزشی برای تمامی دانشجویان کشور به منظور ارائه ایده‌های نوین و برتر و نحوه به کارگیری آن‌ها در خصوص کسب درآمد است.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر