احمدی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران:

تفاوت حقوق اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت و علوم یک نارضایتی قدیمی است

رئیس دانشگاه تربیت مدرس به بیان توضیحاتی درباره تفاوت حقوق اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت و وزارت علوم پرداخت.

محمدتقی احمدی رئیس دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اختلاف حقوق اعضای هیئت علمی وزارتخانه‌های بهداشت و علوم گفت:  این مسئله با تلاش بسیار وسیع وزارت علوم و ۱۳ دانشگاه برتر کشور و برگزاری جلسات متعدد با دولت برای به تامین اعتبار و کمیسیون تلفیق جهت پذیرش اصل مسئله حل شده است.

او ادامه داد: اختلاف حقوق اعضای هیئت علمی وزارت علوم و بهداشت یک نارضایتی قدیمی بین دو وزارتخانه است که به نظر می رسد مرتفع شده است. برای سال آینده موضوع اختلاف حقوق هیئت علمی‌های وزارت بهداشت و وزارت علوم رفع خواهد شد.

رئیس دانشگاه تربیت مدرس افزود: هنوز مجلس مراحل تصویب بودجه را تکمیل نکرده، اما اصل موضوع در کمیسیون تلفیق مورد تائید قرار گرفته است و امیدواریم در بررسی مجدد لایحه بودجه این مسئله باز هم تائید شود.

به گفته این مقام مسئول، وقتی لایحه بودجه توسط مجلس تصویب شود امیدواریم که به همان طریقی که تائید شده «رفع اختلاف دریافتی هیئت علمی وزارت علوم و بهداشت» باقی بماند. موانع اصلی این اختلاف برطرف شده، اما ابلاغ نهایی بر عهده مجلس است و در واقع باید گفت که تا آخرین لحظه هم مشخص نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد.

در حال بررسی سیاست‌های ساماندهی کنکور هستیم

او در ادامه درباره سیاست های ساماندهی کنکور مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: درباره پنج سیاست ساماندهی کنکور که به تازگی مصوب شده است در جلسات با روسای سیزده دانشگاه برتر جلساتی را برگزار کرده‌ایم و در حال بررسی آن‌ها هستیم.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر