فعالیت سامانه بارشی جدید از فردا در کرمان

سلاجقه با اشاره به اینکه برای امروز جوی نسبتا آرام پیش بینی می شود، گفت: از فردا سامانه بارشی در استان کرمان فعال می‌شود.

مریم سلاجقه، کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، با اشاره به اینکه امروز  آسمان استان کمی ابری تا نیمه ابری است، گفت: برای امروز جوی نسبتا آرام و از فردا سامانه بارشی وارد استان کرمان می‌شود.

او افزود: فردا در اکثر مناطق استان، بارش باران پیش بینی می‌شود و تا صبح سه شنبه بارش باران در اکثر مناطق استان پیش بینی می‌شود.

سلاجقه بیان کرد: فردا همچنین وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق استان داریم.

او با اعلام اینکه دیشب فهرج با ۶ میلی متر بیشترین بارش را در استان داشته است، بیان کرد: برای کرمان هم ۴ میلی متر بارش ثبت شده است.

کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: در حالی که مردم منوجان و کهنوج  طی ۲۴ ساعت گذشته با ۲۴ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین روز را در استان پشت سر گذاشته اند، لاله زار  با دمای ۹ درجه سانتیگراد زیر صفر، سردترین نقطه استان به ثبت رسیده است.

او حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۲ درجه سانتیگراد اعلام کرد و گفت: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۱۸ درجه سانتیگراد می‌رسد.

انتهای پیام/ م 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر