تحویل ۲۲۶ کلاس درس در لرستان

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: ۲۲۶ کلاس درس امسال در قالب ۷۳ فضای آموزشی، به آموزش و پرورش استان تحویل داده شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از لرستان،امیر غفوری نژاد،مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان اظهار کرد: زیربنای این فضا‌های آموزشی بیش از ۳۰ هزار متر مربع بوده و ۷۲ میلیارد تومان برای آن‌ها هزینه شده است.

او با بیان اینکه بیش از پنج هزار و ۷۰۰ دانش آموز از این کلاس‌ها استفاده خواهند کرد ادامه داد: امسال به صورت میانگین، هر هفته بیش از چهار کلاس درس در لرستان احداث شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: در سال جاری شاهد رشد ۹۲ درصدی اعتبارات نسبت به سال ۹۸ هستیم که ماحصل آن وجود ۲۵۰ پروژه فعال با ۷۸۰ کلاس درس و با اعتبار۳۷۰ میلیارد تومانی در استان است.

غفوری نژاد همچنین افزود: تجهیزات گرمایشی یک هزار و ۳۳۹ کلاس درس استان باید تا پایان امسال استاندارد شود که تاکنون ۶۰ درصد این کلاس‌ها ایمن شده و کار مابقی مدارس با جدیت دنبال می‌شود.

به گفته او از سال ۹۲ تا پایان سال ۹۸ یک هزار و ۲۲۹ فضای آموزشی در قالب هفت هزار و ۱۵۲ کلاس درس مدارس استان با اعتبار ۶۶ میلیارد تومان استاندارد سازی شده است.

۳۶۰ هزار دانش آموز در پنج هزار و ۳۰۰ آموزشگاه لرستان تحصیل می‌کنند.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر