دانشیار دانشگاه سهند استاد برتر جوش ایران شد

عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند تبریز استاد برجسته جوش ایران در سال ۹۹ شناخته شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،دکتر توحید سعید عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند تبریز در بیست و یکمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و دهمین کنفرانس ملی آزمایش‌های غیرمخرب ایران به عنوان استاد برتر جوش کشور معرفی شد.

گروه جوش دانشگاه صنعتی سهند تبریز از گروه‌های موفق جوشکاری و اتصال مواد در بین دانشگاه‌های کشور است که با هدایت و راهبری دکتر توحید سعید دانشیار مهندسی مواد و متالورژی این دانشگاه فعالیت میکند.

دکتر سعید متولد سال ۱۳۵۹ و متالورژی جوشکاری فولاد‌های زنگ نزن - فرآیند‌های جوشکاری پیشرفته - بافت مواد مهندسی - اتصال سیم‌های ارتودنسی - جوشکاری و فرآوری همزن اصطکاکی از زمینه‌های تحقیقاتی این عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی سهند است.

رشته جوشکاری یکی از گرایش‌های اصلی و تخصصی مهندسی مواد است که از سال ۸۶ در دانشگاه صنعتی سهند دایر شده و ۱۳۰ دانشجوی کارشناسی ارشد و ۱۰ دانشجوی دکترا در این رشته پذیرش شده است.

بیست و یکمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و دهمین کنفرانس ملی آزمایش‌های غیرمخرب همزمان با سومین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایش‌های غیرمخرب ایران ۱۳ و ۱۴ اسفند در اصفهان برگزار شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر