اعطای تسهیلات اشتغال زایی به جوانان فهرج

بخشدار بخش مرکزی فهرج گفت: با هدف اشتغال زایی به جوانان روستا‌های بخش مرکزی فهرج، ۱۵ میلیارد تومان از اعتبارات بنیاد برکت اختصاص یافته است.

امیر برجی در جمع مردم روستای نعیم آباد گفت: برای اشتغال زایی جوانان در بخش مرکزی فهرج، ۱۵ میلیارد تومان از اعتبارات بنیاد برکت اختصاص یافته است که ۱۵۰ نفر از جوانان روستا در این زمینه به بانک عامل معرفی شدند.

او از عملیات گاز رسانی و علمک گذاری به روستا‌های بخش مرکزی خبر داد و بیان داشت: از ۴۶ روستای بخش مرکزی فهرج برای هر ۴۶ روستا، گاز رسانی صورت گرفته و تنها برای ۲ روستا کار علمک گذاری در منازل انجام نشده است که به زودی کار علمک گذاری آن ۲ روستا نیز صورت خواهد گرفت.

بخشدار بخش مرکزی شهرستان فهرج بیان داشت: ترمیم حفاری نوار‌های گاز در سطح ۱۷ روستا درحال انجام است که در این زمینه، ۲۰ هزار متر مربع آسفالت انجام خواهد شد.

او با اشاره به پیگیری‌های انجام شده برای اجرای طرح هادی روستا‌ها گفت: اجرای طرح هادی برای ۵ روستا را در دستور کار قرار داده ایم و ۳۲ روستای این بخش نیز برای دریافت ۱۰۰ هزار متر مربع قیر رایگان به بنیاد مسکن معرفی شدند.

برجی بیان داشت: به منظور رفع تنش آبی ۲۰ روستای بخش مرکزی فهرج، احداث ۶ مخزن بتنی و ۶ ایستگاه پمپاژ از سوی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) و آبفا درحال انجام است که تنش آبی روستا‌ها به زودی رفع خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.