فرماندار سیرجان تأکید کرد:

لزوم ایجاد اشتغال برای معلولان

فرماندار ویژه سیرجان گفت: اشتغال یکی از نیاز‌های اساسی جامعه روشندلان است که باید مورد توجه تمام مدیران و مسئولان شهری قرار گیرد.

 فرماندار سیرجان طی حضور در دانشگاه آزاد اسلامی و آشنایی با یکی از بانوان روشندل از اهالی پاریز، پس از گفت وگو و رایزنی با رییس دانشگاه، زمینه اشتغال وی را در این دانشگاه فراهم کرد.

علی یعقوبی پور با بیان اینکه اشتغال یکی از مهمترین مطالبات جامعه معلولین به ویژه نابینایان است، گفت: به منظور گذراندن امور زندگی، داشتن درآمد مالی یک امر ضروری است و از این حیث جامعه معلولان با توجه به نوع معلولیت، در زمینه اشتغال کار‌های خاصی را می‌توانند انجام دهند که به واسطه برنامه ریزی آگاهانه در این مسیر می‌توان گام‌های اساسی برداشت.

او افزود: نبود شغل در رشته‌های تحصیلی تخصصی نابینایان یکی از معضلات اصلی برای آنهاست و در همین زمینه، خانم بیابانی از روشندلان جامعه، در رشته تخصصی خود در باشگاه پژوهشگران جوان، سرای نوآوری و گروه عمران مشغول به کار خواهد شد.

فرماندار ویژه شهرستان سیرجان تصریح کرد: توانمندی‌های خاص و الهام‌بخش این افراد همواره مورد توجه بوده؛ اما به فعلیت رساندن این توانمندی‌ها نیازمند ایجاد تسهیلات و تجهیزات لازم برای داشتن یک زندگی عزتمندانه و با کرامت انسانی است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر