گازکشی منازل مددجویان کمیته امداد در کرمان

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: منازل مددجویان این نهاد در سراسر استان کرمان گازکشی می شود.

سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور در جمع کارکنان کمیته امداد امام خمینی بخش نگین کویر فهرج  به احداث منازل مسکونی برای مددجویان فاقد مسکن اشاره کرد و گفت: برای ساخت منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) اولویت با خانواده‌های دو نفر به بالا است.

او از گازکشی منازل مدد جویان کمینه امداد امام خمینی در استان کرمان خبر داد.

بختیاری تصریح کرد: در دور اول سفر رئیس جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین رئیسی به استان کرمان، ۵ میلیارد تومان اعتبار اختصاص پیدا کرده است و در سفر دوم وی نیز برای گاز کشی منازل مدد جویان کمیته امداد خمینی اعتبار اختصاص پیدا می‌کند و کل منازل مدد جویان در کل استان گاز کشی می‌شود.

او در ادامه از مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خواست، گاز کشی منازل مدد جویان را در مناطق محروم استان همچون شهرستان های فهرج و بم در اولویت قرار دهد.

بختیاری در این جلسه برای ساخت یک سالن فرهنگی و آموزشی در بخش نگین کویر قول مساعد داد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور از رایگان بودن هزینه‌های درمانی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: طی تفاهم‌نامه‌ای که با کمیسیون بهداشت و درمان مجلس داشتیم، فراشیز مدد جویان کمینه امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی چه درمان ایستاده و چه بستری شدن رایگان و در این زمینه مصوبه دولت ابلاغ شده است.

او در ادامه توصیه‌هایی به کارکنان و پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) هم داشت و گفت: مبادا در کمیته امداد با مراجعان و افراد بی مهری شود.

بختیاری، خدمت در کمیته امداد امام خمینی (ره) را عبادت دانست.

 او گفت: اگرچه کمبود‌هایی در زمینه نیرو‌ی انسانی داریم؛ اما تفکر و روحیه جهادی را از دست ندهید و بدانید همین روحیه جهادی است که ما را به اهداف مان می‌رساند.

حسین سعیدنیا فرماندار شهرستان فهرج نیز در این آیین گفت: دولت رئیسی، اقدامات خوبی را در شهرستان آغاز کرده است و می‌طلبد در بحث اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور یاریگر دولت باشد.

او افزود: تعهد اشتغال کمیته امداد شهرستان، ۳۵۰ نفر است که تاکنون  ۲۶۵ مورد آن محقق شده است.

سعیدنیا با تشریح اقدامات خوب دولت در گازرسانی به سراسر شهرستان، خواستار مساعدت در گازکشی منازل مددجویان شد.

فرماندار فهرج ضمن تشکر از کمیته امداد کشور در ساخت مسکن مددجویان خواستار اختصاص اعتبار برای حصارکشی منازل جامعه هدف این نهاد شد.

 سعیدنیا با اشاره به موقعیت شهرستان و لزوم کار فرهنگی ـ هنری افزود: ساخت فضایی برای انجام کار‌های فرهنگی ـ آموزشی و هنری کمک شایانی به بروز توانمندی‌های شهروندان خواهد کرد.

او با اشاره به کمبود فضای اداری برای خدمت رسانی به مددجویان، خواستار مساعدت بختیاری برای تکمیل ساختمان اداری کمیته امداد بخش نگین کویر شد.

سعیدنیا در پایان از رییس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) کشور به واسطه سفر به شهرستان فهرج تشکر ویژه کردند.

او از نگاه مثبت عسکری نژاد مدیر کل کمیته امداد استان کرمان به مددجویان این شهرستان تشکر کرد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر