سپاه ارومیه در بحران‌ها به صورت آتش به اختیار در کنار مردم است

فرمانده بسیج سپاه ارومیه گفت: سپاه در بحران‌ها به صورت آتش به اختیار در کنار مردم قرار گرفته است در صورت نیاز آماده حضور در مناطق زلزله زده خوی هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه در گفتگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به وقوع زلزله ۵.۹ ریشتری شامگاه شنبه هشتم بهمن در خوی، گفت: سپاه ارومیه در تمامی بحران‌ها به صورت آتش به اختیار در کنار مردم قرار گرفته است در صورت احساس نیاز، آمادگی کامل برای حضور در مناطق زلزله زده و ارائه خدمات به زلزله زدگان را داریم.

سرهنگ قهرمان عیوضلو با بیان اینکه از روز نخست برای حضور رسمی و ارائه خدمات در مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کرده‌ایم اظهار کرد: البته گروه‌های جهادی و جوانان انقلابی از همان ساعات نخست وقوع زلزله به صورت خودجوش به مناطق زلزله زده اعزام شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه سپاه و بسیج در مساجد و پایگاه‌ها می‌توانند نقطه عطفی در توزیع کمک‌های امدادی بین زلزله زدگان شود از مردم و هیئت های مذهبی و هیئت امنای مساجد اورمیه که نسبت به اسکان و خدمات دهی به زلزله زدگان اقدام کرده‌اند، قدردانی کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه  با اشاره به کمک‌های مردمی سرازیر شده به مناطق زلزله زده خوی، گفت: اینکه مردم در کنار یکدیگر هستند جای بسی خوشحالی و امیدواری است.

سرهنگ عیوضلو در ادامه به برگزاری ۴۴ برنامه توسط سپاه ارومیه در دهه فجر امسال اشاره کرد و افزود: امسال با عنایت مسوولان استانی ستاد شهرستانی دهه فجر در ارومیه تشکیل شد که اقدامی بسیار موثر در مسیر پیشبرد برنامه‌ها بود.

وی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نقطه ثقل برنامه‌های دهه فجر توصیف کرد و ادامه داد: این رویداد بزرگ یک نبرد نرم با استکبار جهانی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه، مردم را پایه‌های دوام نظام اسلامی دانست و تاکید کرد: باید با جهاد تبیین دستاورد‌های نظام اسلامی برای مردم بازگو شود تا امید‌های مردم به آینده افزایش یابد.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور، گفت: حضور مردم در صحنه برای حمایت از نظام اسلامی تمامی محاسبات دشمنان را بهم ریخت؛ آنان رسما اعلام کردند که در مورد حوادث ایران دچار اشتباهات محاسباتی شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.