حضور همراه اول در نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی

نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای است، صبح امروز (۱۶ بهمن) با حضور همراه اول در مصلی امام خمینی (ره) تهران آغاز به کار کرد.

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اعلام کرد: نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی (CTEX) که جلوه‌ای از هم‌افزایی دو نمایشگاه بزرگ و با سابقه «رسانه‌های دیجیتال» و «بازی‌های رایانه‌ای» وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، صبح امروز یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ با هدف حمایت از توسعه کسب و کارها، شناخت الگو‌های موفق، معرفی آخرین دستاوردها، شناخت ظرفیت‌ها و تعامل کسب و کار‌ها با حاکمیت، در شبستان اصلی مصلی امام خمینی (ره) تهران آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه، همراه اول به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید محتوا و سرویس‌های دیجیتال، با سرویس ها، پلتفرم‌ها و اپلیکیشن‌هایی نظیر «شبکه آموزشی دانش آموز (شاد)»، «زیست بوم مجازی درسا»، «سرویس اینترنت کودک و نوجوان»، «مرورگر بومی ذره بین»، «API کنسول» و بخش‌های «متاورس»، «بازی‌های رایانه های» و «انیمیشن کارتونی» حضوری فعال داشته که بازدیدکنندگان می‌توانند با آخرین دستاورد‌های خدمات محتوایی این اپراتور آشنا شوند.

فراهم‌سازی امکان حضور و تعامل بازیگران اصلی زیست بوم فرهنگ و هنر در فضای مجازی با نگاه توسعه کسب و کار‌ها و ایجاد پیمان‌های مشارکتی و زمینه‌سازی آشنایی آن‌ها با آخرین فناوری‌های فرهنگی با محوریت تکمیل و تقویت شبکه ملی اطلاعات در لایه محتوا و خدمات رویکرد اصلی این نمایشگاه عنوان شده است.

همچنین مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی چشم‌انداز شبکه‌سازی فعالان، هم‌افزایی کسب و کارها، رشد همکاری‌های ملی و بین‌المللی، جذب سرمایه توسط کسب و کار‌ها و معرفی آخرین فناوری نوظهور را در برگزاری این دوره از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال با عنوان جدید نمایشگاه فناوری‌های محتوایی فضای مجازی CTEX دنبال می‌کند.

خدمات زیرساخت محتوا، کسب و کار‌های دانش بنیان و صنایع خلاق، بازی‌های ایرانی، زنان، خانواده و سبک زندگی، فناوری‌های محتوا و خدمات، حکمرانی (سازمان‌ها و نهادها)، سایت‌های عرضه بازی، استارت‌آپ‌ها، کودک، صندوق‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران، سکو‌های ارائه محتوا و خدمات، تولید کنندگان محتوا، بازی‌های جدی و استریمرها، بخش‌های مختلف این نمایشگاه را تشکیل می‌دهند.

علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۸ شانزده تا نوزده بهمن از غرفه همراه اول در این نمایشگاه بازدید کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر