برگزاری کلاس‌های فوق‌برنامه برای دانش‌آموزان ابتدایی در روزهای پنجشنبه

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی گفت: کلاس‌های فوق برنامه با تصویب شورای آموزش‌وپرورش در روزهای پنجشنبه برگزار خواهد شد و شرکت در این کلاس‌ها اجباری نیست.

آذر رشیدی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی گفت: در شورای آموزش‌وپرورش تصویب کردیم و قرار است پنجشنبه‌ها کلاس‌های فوق برنامه در کل استان برگزار کنیم.

او افزود: تعرفه‌ای نیز مشخص خواهد شد که هزینه اندکی در قالب حق‌الزحمه برای همکاران ما است؛ زیرا این کلاس‌ها در قالب فوق برنامه برگزار می‌شود. سیستم دریافت هزینه و چگونگی برگزاری کلاس‌های فوق برنامه را نیز باید در شورای آموزش‌وپرورش مصوب کنیم.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی ادامه داد: هنوز زمان شروع کلاس‌های فوق برنامه اعلام نشده، اما احتمالا برای بعد از عید نوروز برنامه‌ریزی خواهیم کرد، زیرا بیشتر بخش‌های کتاب تا آن زمان تمام شده است.

رشیدی بیان کرد: معمولا دانش‌آموزانی که نیاز به تلاش بیشتری دارند در این کلاس‌ها شرکت خواهند کرد. خانواده‌ها نیز متقاضی هستند که بچه‌ها از نظر علمی از سایر دانش‌آموزان عقب نمانند. ما هیچ وقت شرکت در کلاس فوق برنامه‌ای را اجباری نمی‌کنیم.

او تصریح کرد: شاید در روز‌های آینده اقدام دیگری را برای جبران عقب‌افتادگی دانش‌آموزان برنامه‌ریزی کنیم، اما فعلا برنامه ما همین است. درحال حاضر برنامه‌ای برای افزایش ساعت کلاس‌ها نیز نداریم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر