باخت یک میلیون یورویی در بازی ویدیویی نیمار را به گریه انداخت + عکس

نیمار ستاره برزیلی پی‌اس‌جی، در یک بازی آنلاین با باختی سنگین مواجه شد و یک میلیون یورو از دست داد.

نیمار که به‌دلیل مصدومیت شدید از ناحیه قوزک پا فصل را از دست داده، تا پایان فصل وقت آزاد زیادی دارد. او در کنار پشت سر گذاشتن برنامه‌های فیزیوتراپی برای به‌دست‌آوردن سریع‌تر سلامتی‌اش، از این فرصت برای بازی‌های آنلاین هم استفاده می‌کند.

اما در جدیدترین بازی آنلاین ستاره برزیلی که از طرف او به‌صورت زنده در اینترنت با حضور هوادارانش پخش می‌شود، اتفاقی غیرمنتظره رخ داد. نیمار در جریان یک بازی آنلاین که دو ساعت ادامه داشت، با باختی سنگین مواجه شد و یک میلیون یورو از دست داد.

نیمار که مدتی است پای خود را به تیغ جراحی سپرده، در حال حاضر بیشتر وقتش را در خانه سپری می‌کند. اما حضور او در بازی‌های آنلاین تنها تفریحی نیست؛ چراکه ستاره برزیلی با یک اپراتور فرانسوی قراردادی تبلیغاتی دارد که او را ملزم به حضور در برخی برنامه‌ها می‌کند. نیمار در راستای همین قرارداد تبلیغاتی بود که در یک بازی آنلاین حضور داشت و شرح بازی را از طریق توئیچ به‌صورت زنده برای هوادارانش پخش می‌کرد.

در جریان این بازی نیمار از ابتدا با یک میلیون یورو وارد می‌شود. مشخص نیست این مبلغ را ستاره برزیلی از حساب شخصی خود پرداخت کرده یا به حساب اسپانسر فرانسوی بازی می‌کرده است. اما در ادامه بازی آن‌طورکه ستاره برزیلی انتظار دارد، پیش نمی‌رود و در نهایت مبلغ در اختیار او به صفر می‌رسد.یک میلیون یورو ضرر در عرض دو ساعت!

واکنش عجیب و غریب نیمار در مقابل دوربین، اما سوژه شده است. او که از شانس بد خود در این بازی شوکه شده، وانمود می‌کند که به گریه افتاده است. درحالی‌که آهنگ متن فیلم تایتانیک در پشت صحنه نیمار پخش می‌شود تا غرق‌شدن کشتی بخت او را تداعی کند، نیمار با حرکاتی عجیب به شانس خود لعنت می‌فرستد.

باخت یک میلیون یورویی در بازی ویدیویی نیمار را به گریه انداخت + عکس

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۲۴ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
امان از آدمای تازه بدوران رسیده ندید بدید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۸ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
این آدما نه اینکه خیلی کم دارن، که باز میرن قمارم میزنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۱ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
از ناراحتی و زجر کشیدن ملت هایی که با شما هم فکر نیستن لذت میبرید.ادعای مسلمانی هم میکنید ان هم از نوع بهشتیش.آخه این چه خبریه این همه مشکلات مردم ایران ونمیبید .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۹ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
مملکت ما فعلا افتاده دست سرمایه داران هر کار دوست دارن با سفره مردم میکنن، دولت هیچ کاری نمیتونه بکنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۱ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
چه خبر مهمی خیلی ممنون که ما رو ازش مطلع کردید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۰۹ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
الکی بود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۱ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
گریه نمیکنه داره فیلم بازی می‌کنه ک مثلا خیلی ناراحته
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۵۹ ۱۰ فروردين ۱۴۰۲
قمار تا بوده این بوده..ولی این همه خبر تو دنیا.چرا این خبر کلش یک توضیح بدهید متوجه بشیم.سفره مردم روز به روز کوچیک میشه از سفره مردم بگید.از اینکه گوشتی سر سفره نیست.از پیاز بگو تو ماه رمضان؛ درود بر اون خبرنگار که درد مردم فراموش کرده وچشمشو بسته.رو مشکلات خبرنگارم خبرنگارهای قدیم
آخرین اخبار