دستگیری عامل تیراندازی در کنارتخته/ کشف موتورسیکلت ۱۰ میلیارد ریالی در فیروزآباد

مهم‌ترین حوادث ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۲ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

مهم‌ترین حوادث روز جمعه ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۲ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

کشف ۱۰۶ کیلو مواد مخدر در بختگان

جانشین فرمانده انتظامی فارس از کشف ۱۰۶ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر در شهرستان بختگان خبر داد.

سردار یوسف ملک زاده جانشین فرمانده انتظامی فارس اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان بختگان از طریق پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس، از خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان در زمینه انتقال مواد مخدر مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

او ادامه داد: مأموران انتظامی شهرستان بختگان به محور آباده طشک - ارسنجان اعزام و در این راستا یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ را پس از طی مسافتی تعقیب و گریز متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، ۱۰۶ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر شامل ۱۰۴ کیلو تریاک و ۲ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش کشف شد، گفت: در این رابطه ۳ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

مواد مخدر

کشف ۲۹ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس فارس و همدان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس از کشف ۲۹ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک در پوشش بار مسافر طی یک عملیات مشترک با پلیس همدان خبر داد.

سرهنگ سید جواد رضوی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس با همکاری اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان از تردد قاچاقچیان مواد مخدر مطلع شدند.

او ادامه داد: در این رابطه مأموران به محور کمربندی شهر شیراز مراجعه و یک دستگاه سمند تاکسی تحت پوشش مسافرت خانوادگی را توقیف و در بازرسی از آن ۲۹ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: در این خصوص ۳ متهم دستگیر شدند.

۶۵ کیلوگرم تریاک در فسا کشف شد

فرمانده انتظامی فسا از کشف ۶۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در بازرسی از سواری پراید در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد هاشم قسام فرمانده انتظامی فسا اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فسا ضمن برقراری تور ایست و بازرسی و کنترل خودرو‌های عبوری در محور فسا- شیراز به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و با علائم هشداری دستور توقف آن را صادر کردند.

او ادامه داد: در بازرسی از این خودرو مقدار ۶۵ کیلوگرم تریاک کشف و در این خصوص یک متهم دستگیر شد.

این مقام انتظامی از توقیف خودرو در پارکینگ و تحویل متهم به دادسرا گفت و تصریح کرد: برخورد با سوداگران مرگ با جدیت و با تمام توان در دستور کار انتظامی شهرستان فسا قرار دارد.

دستگیری عامل تیراندازی در کنارتخته

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی در یکی از روستا‌های بخش کنارتخته خبر داد.

سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده انتظامی شهرستان کازرون بیان کرد: به دنبال وقوع یک فقره تیراندازی و مجروح شدن ۳ نفر از شهروندان بخش کنارتخته، شناسایی و دستگیری این فرد هنجار شکن به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

او با اشاره به متواری شدن متهم قبل از رسیدن ماموران انتظامی به محل، افزود: ماموران انتظامی شهرستان با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی، در کمترین زمان ممکن متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون با بیان اینکه متهم هدف از این اقدام را خصومت شخصی و اختلافات خانوادگی عنوان کرد، گفت: از متهم یک قبضه سلاح شکاری کشف و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

عاقبت متهم

کشف موتورسیکلت قاچاق ۱۰ میلیارد ریالی در فیروزآباد

فرمانده انتظامی فیروزآباد از توقیف یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهدی جوکار فرمانده انتظامی فیروزآباد اظهار کرد: به منظور اجرای طرح برخورد با قاچاق، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی موفق شدند یک دستگاه موتورسیکلت قاچاق که در یکی از محور‌های مواصلاتی این شهرستان در حال تردد بود را توقیف کنند.

او با اشاره به دستگیری یک متهم در این خصوص، تصریح کرد: ارزش این وسیله نقلیه قاچاق برابر نظر کارشناسان، ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد با بیان اینکه طرح برخورد با قاچاقچیان متخلف و دارندگان موتورسیکلت‌های غیر مجاز به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد، اضافه کرد: شهروندان می‌توانند در طول شبانه روز هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

کشف کود شیمیایی قاچاق در خرمبید

فرمانده انتظامی خرمبید گفت: در بازرسی از یک دستگاه کامیون ۱۸۸ کیسه کود شیمیایی قاچاق در این شهرستان کشف شد.

سرهنگ علی‌اکبر کریمی فرمانده انتظامی خرمبید بیان کرد: ماموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید جنتی‌فر این شهرستان هنگام کنترل محور‌های مواصلاتی به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

او با بیان اینکه در بازرسی از قسمت بار این کامیون، تعداد ۱۸۸ کیسه کود شیمیایی قاچاق کشف شد، افزود: کارشناسان ارزش کالای قاچاق مکشوفه را ۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمبید تصریح کرد: در این خصوص یک متهم دستگیر شد.

کشف ۱۰ تن چوب گردو قاچاق در سرچهان

فرمانده انتظامی سرچهان از کشف ۱۰ تن چوب گردو قاچاق به ارزش ۳ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محسن لشکری فرمانده انتظامی سرچهان بیان کرد: ماموران انتظامی سرچهان هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور‌های مواصلاتی، به یک دستگاه کامیون حامل چوب مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

او با بیان اینکه در بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد این کامیون حامل ۱۰ تن چوب گردو قاچاق است، تصریح کرد: کارشناسان ارزش این چوب‌های قاچاق را ۳ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان سرچهان گفت: در این خصوص راننده دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

وانت نیسان مسروقه در سپیدان کشف شد

فرمانده انتظامی سپیدان از کشف یک دستگاه خودرو وانت نیسان مسروقه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ احمد فداکار فرمانده انتظامی سپیدان اظهار کرد: ماموران کلانتری ۱۱ سپیدان هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو وانت نیسان مشکوک و جهت بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

او افزود: پس از بررسی و اخذ استعلامات لازم، مشخص شد خودرو مورد نظر سابقه سرقت از شهرستان شیراز را دارد که بلافاصله ماموران راننده و سرنشین خودرو را دستگیر و خودرو را نیز توقیف و به پارکینگ انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان سپیدان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد: مراقبت‌های لازم در خصوص پیشگیری از سرقت را به عمل آورده و هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

موتورسیکلت سرقتی در قیروکارزین

فرمانده انتظامی شهرستان قیروکارزین از کشف یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی خبر داد.

سرهنگ قربانعلی روستا فرمانده انتظامی شهرستان قیروکارزین اظهار کرد: به منظور اجرای طرح برخورد با سارقان و کشف اموال مسروقه، افسران پلیس آگاهی در سرکشی از پارکینگ، تعدادی وسیله نقلیه توقیفی را مورد بررسی قرار دادند.

او ادامه داد: در کارشناسی تخصصی یک دستگاه موتورسیکلت و استعلام از سامانه پلیس آگاهی مشخص شد موتور سیکلت یاد شده مسروقه است.

سرهنگ روستا با اشاره به تحویل موتورسیکلت به مالباخته، توصیه کرد: شهروندان وسایل نقلیه خود را به سیستم‌های پیشگیری از سرقت مجهز کرده و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

کشف پراید سرقتی در خرمبید

فرمانده انتظامی خرمبید از کشف یک دستگاه خودرو پراید سرقتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی اکبر کریمی فرمانده انتظامی خرمبید بیان کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت پراید در شهرستان، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: در اجرای طرح مهار و کنترل همه مبادی و خروجی حوزه استحفاظی و با تنگ شدن عرصه بر سارق یا سارقان، خودرو توسط مأموران انتظامی به صورت رها شده در یکی از خیابان‌های این شهرستان کشف و به مالک آن تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی خرمبید تأکید کرد: برخورد با سارقان و مخلان نظم و امنیت به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار