عاملان ۱۱ فقره سرقت سیم و کابل برق در دامغان دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دامغان گفت: عاملان ۱۱ فقره سرقت سیم و کابل برق با برخورد رعدآسای پلیس دامغان دستگیر شدند.

 سرهنگ مرتضی رنگریز جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دامغان از دستگیری سارقان سیم و کابل برق توسط مأموران پاسگاه انتظامی مهمان‌دوست این شهرستان خبر داد.

وی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق در حوزه استحفاظی پاسگاه مهمان‌دوست دامغان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان با جدیت و حساسیت لازم در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دامغان به تلاش و پیگیری‌های شبانه‌روزی مأموران اشاره کرد و افزود: کارکنان انتظامی حین گشت‌زنی به یک دستگاه خودروی نیسان آبی‌رنگ مظنون شدند که راننده آن بلافاصله پس از مشاهده مأموران متواری شد.

رنگریز ادامه داد: راننده خودرو به ایست پلیس توجهی نکرد و مأموران با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی کردند و در نهایت راننده و سرنشین خودرو دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دامغان با بیان اینکه در بازرسی از نیسان ابزارآلات مربوط به سرقت سیم و ترانس برق کشف و ضبط شد، اضافه کرد: متهمان در بازجویی فنی پلیس، به ۱۱ فقره سرقت سیم و کابل اعتراف کردند.

رنگریز از تشکیل پرونده و اعزام سارقان به دادسرا خبر داد و از شهروندان خواست تا در صورت مواجه شدن با قطعی برق در ساعات پایانی شب و بامداد و یا مشاهده افراد مشکوک و ناشناس در اطراف تیر‌های برق، با اطلاع به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یاری‌رسان پلیس در تولید امنیت باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.