رونمایی از سنگ مزار حرم سیدعلاالدین حسین (ع)

همزمان با میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام رضا (ع) سنگ مضجع شریف حرم حضرت سیدعلاءالدین حسین (ع) با حضور مسئولان استانی برگزار شد.

محمدهادی ایمانیه در آیین رونمایی از سنگ قبر جدید مضجع شریف حضرت سید علاءالدین حسین علیه السلام که همزمان با میلاد حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام در حرم مطهر آستانه برگزار شد، اظهار داشت: افتخار فارسی‌ها خدمت به برادران امام رضا علیه السلام است.

استاندار فارس به علاقه شدید مردم استان به سید علاءالدین حسین علیه السلام اشاره کرد و گفت: نعمت ولایت، نعمت بزرگی است که شامل حال استان فارسی‌ها شده است.

او با تاکید بر اینکه در تلاش هستیم بافت‌های پیرامون حرم‌های مطهر بهسازی و بازسازی شود، گفت: هر اقدامی که در حرم‌های مطهر امامزادگان و بافت‌های پیرامون آن، اعم از زیرساختی و تفکری انجام شود در ارتقای سطح فرهنگی جامعه موثر است.

ایمانیه زیبایی اجتماعی و فرهنگی، توجه به مسائل امنیتی، ورزشی، سلامت و سایر موارد مرتبط با بافت‌های تاریخی را در گروی ساماندهی این منطقه دانست و گفت: ساماندهی، بهسازی و بازسازی به هیچ عنوان به معنای تخریب نیست؛ پیشنهاد داده ایم که تعدادی از خانه‌های اطراف حرف خریداری و در اختیار هنرمندان قرار گیرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.