مجوز اصولی مرکز رشد واحد‌های فناور دلفان تمدید شد

رئیس پارک علم و فناوری لرستان از تمدید مجوز اصولی مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان دلفان خبر داد.

 فرهاد نامداری  رئیس پارک علم و فناوری لرستان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مجوز اصولی فعالیت مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان دلفان از سوی شورای گسترش آموزش عالی کشور به مدت دو سال تمدید شد.

او گفت: با عنایت به اینکه شهرستان دلفان از جمله مناطق محروم استان به شمار می‌رود؛ در اسفندماه سال گذشته در راستای توسعه فناوری در این شهرستان و ارتقا مرکز رشد واحد‌های فناور دلفان تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری لرستان و دانشگاه پیام نور استان منعقد شد.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان، افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، موضوع مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان دلفان در کمیسیون گسترش فناوری و نوآوری شورای گسترش آموزش عالی کشور مطرح و علاوه بر تمدید مجوز اصولی، وابستگی سازمانی این مرکز به صورت مشترک بین این پارک و آن دانشگاه محترم مورد تصویب قرار گرفت.

نامداری با اشاره به اینکه ورودی فناوری مراکز رشد از فارغ التحصیلان توانمند دانشگاه‌ها است، بر لزوم ارتباط مراکز دانشگاهی و مراکز رشد برای گسترش فرهنگ کارآفرینی و نوآوری تاکید و ابراز امیدواری کرد که این همکاری‌های مشترکی منجر به بهبود عملکرد مرکز رشد و توسعه فرهنگ فناوری در شهرستان دلفان شود.

 

برچسب ها: مجوز ، علم و فناوری
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.