ماجرای حمله اراذل و اوباش به رئیس بیمارستان ازنا چه بود؟

رئیس بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا جزئیات حمله اراذل و اوباش به وی را تشریح کرد .

عصر روز شنبه ۱۳خرداد ماه خبر درگیری و نزاع فردی با رئیس بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا در فضای مجازی  منتشر شد، که در پی آن رئیس این بیمارستان زخمی شد. به همین منظور برای  جزئیات بیشتر این خبر به سراغ  وحید رحیمی رئیس بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا رفتیم تا از جزئیات ماجرا با خبر شویم.  

وحید رحیمی با اشاره به جزئیات ماجرا اظهار داشت:  عصر روز شنبه پس از اینکه در منزل در حال استراحت بودم  دو فرزند پسرم  جهت خرید خوراکی به بیرون از منزل مراجعه کردند که در مسیر چند نفر از اراذل و اوباش به بهانه اینکه چرا به آنها سلام نکرده‌اند با پسرای بنده که کم سن و سال هم هستند درگیر می‌شوند.

 وی افزود: پس از اینکه زمان برگشت فرزندانم طول کشید نگران شدم که در این حین یکی از فرزندانم با بنده تماس گرفت که  افرادی ناشناس در حال کتک زدن برادرم هستند، بنده هم بلافاصله از منزل خارج شدم و خودم را به محل درگیری رساندم، وقتی به محل درگیری رسیدم  اراذل و اوباش که دو نفر بودند با چاقو و شیشه نوشابه به سمت بنده حمله کردند و بنده را از ناحیه چشم و پسرم از ناحیه پا به شدت مجروح کردند.

رئیس بیمارستان امام علی (ع) ازنا عنوان کرد: بنده به دلیل شدت جراحت به بیمارستان عشایر خرم‌آباد اعزام شدم و پسرم نیز در بیمارستان ازنا مداوا شد.

وی بیان کرد: امیدواریم دستگاه قضا با جدیت با این  اراذل و اوباش  که سابقه کیفری هم دارند و بر هم زننده امنیت و آسایش مردم هستند برخورد کند.

ضارب رئیس بیمارستان ازنا دستگیر شد

گودرزی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ازنا نیز ظهر امروز از دستگیری ضارب رئیس بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان خبر داد و اظهار کرد:

ضارب که پس از ضرب و شتم رئیس بیمارستان امام علی(ع) شهرستان ازنا در یکی از معابر اصلی شهر و در جریان یک درگیری شخصی  از محل فرار کرده بود امروز بازداشت شد.

وی افزود: ضمن تشکر از اقدامات سریع نیروی انتظامی شهرستان ،این فرد هم اکنون بازداشت است و به اتهام ضرب و جرح و اخلال در نظم و آسایش عمومی برای او پرونده تشکیل شده است.

منبع: تسنیم

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۶ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
لطفا با اراذل واوباش برخورد جدی کنید خیلی پر‌رو شدند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۳ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
کاری به این ماجرا ندارم اما فساد فساد و فساد در بیمارستان ها و دکتر های متخصص که تو بیمارستان دولتی هیچ کاری نمی کنند و باید مطب و زیر میزی بدیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۴ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
متاسفانه در سیستم بهداشت و درمان فقط جیب بیمار مهم است و طبابت تبدیل به تجارتی پرسود شده است. همه در این سیستم میدونند که زیر میزی و فساد هست ولی هیچ کسی اقدامی نمی کند چرا چون کسی که باید اقدامی بکند خودش از همین بدنه است و ذینفع تا به حال پزشکی به خاطر امر شنیع زیر میزی از بیماران نیازمند که امری غیر قانونی و غیر انسانی است ،پروانه طبابتش باطل و جریمه ای کمر شکن و رسوای خاص و عام شده است تا دیگران حساب کار دستشان بیاید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۵۰ ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
درگیری در بیمارستان نبوده بلکه در زمان استراحت در منزل و محله زندگی بوده و ربطی به زیر میزی و رومیزی ندارد
Iran (Islamic Republic of)
رمضانعلی محمدیان
۰۱:۲۰ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
بسم الله. بنده معلمی بازنشسته و تقریبا" نابینا در فاز یک اندیشه سکونت دارم اگر قرار باشد مزخرف گویی فحاشی و مزاحمتهای اراذل و اوباش محله را نشنیده نگیریم باید هر روز با اینها درگیر شده منتظر چاقو کشی باشیم اینجا از بسیج خبری نیست و نیروی انتظامی شاید بعلت کمبود نیرو توان گشت زنی مناسب در کوچه و خیابان وپیشگیری از وقوع جرم را نداشته همین بستر مناسب تبدیل نوجوانان هرزه به قلدر میباشد الان تا کار به درگیری و خون ریزی نکشدنمیشود از نیروی انتظامی تقاضای کمک کرد بنده یکی دو بار کمک خواستم و ای کاش نمی خواستم
آخرین اخبار