دستگیری اعضای باند سارقان منازل در قم

رئیس پلیس آگاهی استان قم از دستگیری اعضای یک باند ۴ نفره سارقان منازل و اعتراف آنان به ۱۰ فقره سرقت خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با انجام یکسری اقدامات پلیسی متوجه شدند بخش عمده‌ای از سرقت منازل، توسط سارقان غیر بومی با استفاده از خودرو‌های تندرو و با بهره گیری از پلاک‌های مسروقه یا جعلی در قالب گروه‌های ۳ الی ۴ نفره با پوشش‌های معین به مقابل منازل شکات مراجعه می‌کنند.

سرهنگ جعفر عباسعلی پور افزود: این سارقان، پس از حصول اطمینان از عدم حضور ساکنان در منزل به شیوه‌های مختلف وارد ساختمان شده و به سرقت اموال با ارزش همچون طلاجات و وجوه نقد و گاهاً سرقت گاوصندوق‌ها دست می‌زدند. 

رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: با تماس یکی از همشهریان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت از منزل وی، سریعاً نزدیکترین واحد تخصصی از تیم مبارزه با سرقت از منازل به محل اعزام و پس از شناسایی و تعقیب متهمان، موفق به دستگیری هر ۴ نفر سرنشین خودرو شدند.

سرهنگ عباسعلی پور با اشاره به اینکه سر دسته باند مذکور در شهر‌های همدان، اصفهان، سمنان، کاشان، تهران، گیلان و اراک تحت تعقیب بوده است گفت: در بازرسی از خودرو متهمان، مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از جمله طلاجات، فرش ابریشم، ادکلن‌های مسروقه، مقداری ظروف مسی، مکمل‌های غذایی، البسه، ابراز آلات تخریب درب‌های ورودی (انبرقفلی و پیچ گوشتی و تالیور) کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: در نهایت متهمان که به ۱۰ فقره سرقت از منازل در سطح شهر قم اعتراف کردند به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار