تاکید سرلشکر باقری بر ضرورت استمرار همکاری‌های مشترک بین نیرو‌های مسلح ایران و ترکیه

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در تماس تلفنی با وزیر دفاع ملی ترکیه بر ضرورت استمرار همکاری‌های مشترک دو کشور تاکید کرد.

سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی ضمن تبریک به ارتشبد «یاشار گولر» به‌عنوان وزیر دفاع ملی ترکیه بر ضرورت استمرار همکاری‌های مشترک نیرو‌های مسلّح دو کشور تاکید کرد.

سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه ایران و ترکیه به‌عنوان دو همسایه خوب و راهبردی دارای مرز‌های مشترک صلح و دوستی هستند، افزود: وجود مرز‌های مشترک بین دو کشور استمرار همکاری‌های مشترک را بیش از پیش ضرورت می‌بخشد.

تاکید بر انجام دیدار‌های دوجانبه در سطوح مختلف و همچنین انتقال تجارب و دانش در مراکز آموزشی و اجرای رزمایش‌های متقابل از دیگر محور‌های رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح ایران در این تماس تلفنی بود.

ارتشبد یاشار گولر نیز در این تماس تلفنی ضمن تاکید بر افزایش و توسعه سطح روابط نظامی بین دو کشور، گفت: کشور ترکیه شاهد کمک‌های برادرانه و دوستانه ایران در حادثه تلخ زلزله اخیر کشورش بود که همواره مردم ترکیه این کمک و همیاری را مورد ستایش قرار می‌دهند.

بر اساس این گزارش، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در پایان از ارتشبد یاشار گولر وزیر دفاع جدید ترکیه برای سفر به تهران دعوت کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۱ ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
سلام سردار، خواهشمندیم حقوق نیروهای مسلح رو افزایش بدین واقعا با این شرایط مستاجری کفاف زندگی نمیدهد،
ضمنا برای بسیجیان کد ۸۹ قرار شده وام مسکن بدهین ولی هرچی مراجعه میکنیم مسئولین میگن دروغه و اصلا بخشنامه وام مسکن برای بسیجیان کد ۸۹ نمیدهند؟؟؟؟
آخرین اخبار