آسیب جدی طوفان به تهران / شکستگی درختان و تابلو‌های تبلیغاتی

رییس پلیس راهور تهران گفت: مردم از توقف در محل‌های ممنوع و پر خطر جدا خودداری کنند تا شاهد آسیبی برای هیچ یک از شهروندان نباشیم.

سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آسیب‌های طوفان شب گذشته تهران گفت: به رغم پیش‌بینی و توصیه‌هایی که در خصوص طوفان در پایتخت به شهروندان داشتیم و تقاضا کردیم لطفاً در چنین شرایطی از تردد غیر ضروری خودداری کنید و از توقف در محل‌هایی که ممکن است به خودروی شما آسیب برسد خودداری نمایید با این حال شاهد آسیب‌های جدی در سطح شهر تهران بوده که بخش عمده آن به شکستن درختان در سطح شهر و آسیب به خودرو‌های متوقف شده زیر درختان و شکستن و واژگون شدن تابلو‌های تبلیغاتی مرتبط می‌شد که در در این حوادث تعدادی از شهروندان نیز متاسفانه مصدوم شدند.

سردار حمیدی افزود: در چنین شرایط ناپایداری نیاز است که شهروندان نیز توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند چرا که سفر‌های غیرضروری و توقف در محل‌هایی که ممکن است به خودروی آن‌ها آسیب برساند جدی است و البته جان افراد نیز در چنین شرایطی در خطر خواهد بود.

 سردار حمیدی اعلام کرد: در وضعیت جوی پنجشنبه شب تهران تعداد زیادی درخت در مناطق مختلف شکسته و بر روی خودرو‌های افتادن که نزدیک به پانصد دستگاه خودرو در سطح شهر آسیب جدی دیدند و البته چندین تابلو تبلیغاتی نیز در سطح شهر واژگون شدند که این مسئله روی ترافیک معابر بزرگراهی تهران و سنگین شدن ترافیک تا پایان ساعات شب تاثیر گذار بود.

وی افزود همکاران من تا دیر هنگام برای رسیدن شهروندان با سلامت به مقصد در آماده باش کامل بودند و خدا را شکر که تا الان آسیب جدی گزارش نشده است و حدود ۲۷ مصدوم این حادثه به مراکز درمانی اعزام شدند که از این تعداد ۹ نفر به صورت سرپایی درمان و مرخص شدند، اما چندین خودرو دچار صدمه سنگین شدند.

رییس پلیس راهور تهران گفت: پنج شنبه شب طوفان در تهران با عث سقوط یک ایستگاه اتوبوس در میدان محمدیه شد و در بزرگراه شهید محلاتی درختی بر روی یک دستگاه زانتیا واژگون شد. در خیابان‌های ولیعصر، فلسطین، وحدت، میدان گمرک، منیریه، سبلان، طالقانی کریم خان زند، کشاورز، فلسطین، بهار شیراز، مطهری، سهروردی، آزادی، میدان بهمن، امیرکبیر و. شاهد شکستگی درختان و ایجاد مانع موثر در تردد شهری بودیم.

وى افزود:در بزرگراه شیخ فضل اله نوری، یادگار امام، لشگری، اشرفی اصفهانی و... شکستگی تابلو‌های تبلیغاتی تردد همشهریان تهرانی را دچار خلل کرد که به سرعت موارد فوق با همراهی دوستان در مدیریت شهری تسهیل شد و البته پلیس نیز در مدیریت ترافیک به اجبار تغیراتی در تعیین مسیر‌ها ایجاد کرد تا شهروندان به سلامت به مقصد برسند.

حمیدی در پایان گفت: توصیه می‌کنم در شرایط مشابه به اتفاق دیشب همشهریان عزیز تهرانی ضمن همراهی و همکاری از سفر‌های ضروری خودداری کنند و از توقف در محل‌های ممنوع و پر خطر جدا خودداری کنند تا شاهد آسیبی برای هیچ یک از عزیزان نباشیم.

برچسب ها: راهور ، طوفان
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۰۶ ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
درختان آب کم داد درخت شکسته است باید درختان آب پر بدهید درختان محکم است وغیره و پاک و خوشبو وغیره