کشتی فرنگی نوجوانان آسیا

حضور ۶ نماینده ایران در دیدار نیمه نهایی/ احمدی مغلوب شد

۶ نماینده ایران به دیدار نیمه نهایی رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا رسیدند.

مسابقات ۷ وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز (شنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان آغاز شده و نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

بر همین اساس در وزن ۴۵ کیلوگرم عرفان مرادی در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر هانبیول جانگ از کره جنوبی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با کانتا یاماگوچی از ژاپن کشتی می‌گیرد.

در وزن ۴۸ کیلوگرم پیام احمدی در دور اول با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب بکنور موکان از قزاقستان شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا به دیدار رده بندی راه یابد.

در وزن ۵۱ کیلوگرم محمدمعراج مهمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۱ آرنات ژارلیکاسین از قزاقستان را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی گیران ازبکستان و چین می‌رود.

در وزن ۵۵ کیلوگرم محمدرضا غلامی در دور نخست با نتیجه ۷ بر ۱ مقابل تاکوما ناکاشیما از ژاپن به پیروزی دست یافت. وی در دور دوم با نتیجه ۳ بر ۱ مصطفی السعیدی از عراق را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی دراین مرحله با کوبانیچ آرینوف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم علی دزفولی نژاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر ۱ اوگابک موکیموف از ازبکستان را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف کازیبک کالماگابیتوف از قزاقستان می‌رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که با حضور ۷ کشتی گیر و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، علی اکبر اصغری در در گروه دوم در مبارزه نخست با نتیجه ۸ بر صفر یچان پارک از کره جنوبی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۹ بر صفر آیومیو ماتسوموتو از ژاپن را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نفر دوم گروه اول مبارزه می‌کند.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم امیرحسین عبدولی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل یازو لیو از چین با نتیجه ۸ بر صفر به پیروزی رسید. وی در دیدار بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان هند و ازبکستان می‌رود.

رقابت‌های ۳ وزن باقی مانده فردا برگزار می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار