پرتاب موشک فتاح، غرور ملی ما را مضاعف کرد

فرماندار فهرج در آیین معرفی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فهرج گفت: پرتاب موشک فتاح، غرور ملی ما را مضاعف کرد.

حسین سعید نیا در آیین معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فهرج با اشاره به اینکه نیروی انتظامی آنچه در توان داشته در ماموریت‌های مختلف برای خدمت به مردم به کار گرفته و خوب درخشیده است، گفت: مردم به طریق مختلف، محبت خود را به نیروی انتظامی ابراز کردند و  مردم فهرج نیروی انتظامی و کارکنان آن را دوست دارند.

او  با اشاره به پرتاب موشک فتاح افزود: روز به روز شاهد پیشرفت توان نظامی کشورمان هستیم و موشک فتاح غرور ملی ما را مضاعف کرد.

رئیس شورای تامین شهرستان فهرج از تلاش‌های نیروی انتظامی قدردانی کرد و گفت: نیروی انتظامی، حافظ امنیت جامعه است و نیروی انتظامی فهرج ضمن تکریم مردم، ماموریت‌های خود را با صلابت و افتخار ادامه داده  است و تاکنون هیچ گونه مشکل امنیتی نداشته ایم و این مرهون تلاش اعضای شورای تامین شهرستان و نیروی انتظامی است.

او همچنین از مکاتبات انجام شده در بحث ۲۰ قطعه زمین در قالب طرح نهضت ملی مسکن با بنیاد مسکن شهرسازی برای کارکنان نیروی انتظامی خبر داد و گفت: برای حل مشکل مسکن کارکنان نیروی انتظامی در این زمینه در حال پیگیری هستیم.

همچنین در این مراسم با حضور سرهنگ روانبخش جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان و جمعی از مسئولان محلی، سرهنگ عباس احمدپور به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان فهرج معرفی و از خدمات و تلاش‌های سرهنگ رضا رفیع آبادی تجلیل و قدردانی شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار