تمدید مهلت ثبت‌نام در ۱۸ رشته/مقطع دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران

مهلت ثبت‌نام متقاضیان واجد شرایط پذیرش بدون آزمون استعداد‌های درخشان در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری دانشکده حکمرانی تا پایان روز یکشنبه تمدید شد. 

دانشگاه تهران در اجرای سیاست‌های حمایت از دانشجویان برتر و به منظور فراهم نمودن زمینه جذب آنان برای ورود به دوره‌های ارشد و دکتری؛ به استناد آیین‌نامه شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از بین دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، با رعایت کامل شرایط اعلام شده برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲در رشته‌های حکمرانی محیط زیست، حکمرانی انرژی، حکمرانی آب، حکمرانی کشاورزی و منابع طبیعی، حکمرانی علم، فناوری و نوآوری، حکمرانی آموزش، حکمرانی سلامت، حکمرانی جمعیت و خانواده و حکمرانی اقتصادی دانشجو می‌پذیرد.

ضروری است متقاضیان در صورت احراز شرایط (طبق شیوه‌نامه)، نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری اطلاعات در سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران از طریق آدرس ems۲.ut.ac.ir اقدام کنند. در فرم ثبت‌نام الکترونیکی در سامانه جامع، نیازی به تکمیل شماره مجوز نمی‌باشد و عدم ثبت آن مشکلی در روند ثبت‌نام ایجاد نمی‌کند.

مهلت ثبت‌نام الکترونیکی متقاضیان واجد شرایط که از روز سه‌شنبه ۲۸ شهریور ماه ۱۴۰۲ آغاز شده است، تا پایان روز یکشنبه دوم مهر تمدید شد.

بر اساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه تهران، تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته‌شده بر اساس آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون در مقطع ارشد و دکتری، مجاز نیست. همچنین مدارک متقاضیانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت‌نام اینترنتی نکرده باشند، به هیچ وجه بررسی نخواهد شد. پذیرش نهایی متقاضیان منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور است.

رشته‌های تحصیلی مورد پذیرش به شرح جدول ذیل است (برای دوره دکتری، مرتبط بودن رشته‌های مورد پذیرش در یک مقطع کفایت می‌کند):

جدول رشته‌های تحصیلی مورد پذیرش مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار