اعلام زمان انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری

مرکز سنجش آموزش پزشکی در اطلاعیه شماره ۱۳ درخصوص زمان انتخاب رشته محل در مرحله تکمیل ظرفیت پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی را اعلام کرد.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اطلاعیه‌ای درخصوص زمان انتخاب رشته محل، در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری منتشر کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که در مرحله اصلی مجاز به انتخاب رشته محل بوده و در اعلام نتایج مرحله اصلی مردود اعلام شده اند و یا به هر دلیل موفق به انجام انتخاب رشته محل نشده اند، می‌رساند انتخاب رشته محل از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۳ تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۷ مهر سال جاری بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی فعال است.

ضمنا بر اساس رای صادره در نود و یکمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی مورخ ۱۹ آبان ۹۸ داوطلبان با توجه به نمره و حدنصاب مرحله اصلی هر رشته محل، مجاز به انتخاب آن رشته محل می‌باشند. به بیان دیگر هر داوطلب در فرم انتخاب رشته محل خود قادر است تنها رشته محل‌هایی را مشاهده نماید که نمره حدنصاب لازم آن‌ها را کسب کرده باشد. کسب حدنصاب لازم در هر رشته محل به منزله پذیرش نهایی نمی‌باشد و پذیرش نهایی بر اساس قوانین و مقررات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته محل است.

تذکر ۱: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته محل‌های مربوط به سهمیه مناطق محروم هستند، در صورت علاقه مندی به انتخاب رشته محل‌های مذکور باید بر اساس جدول شماره ۱ دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی در هر رشته، جهت سپردن تعهد به مناطق محروم استان‌های محل استقرار آن دانشگاه‌ها اقدام به انتخاب رشته محل کنند.

تذکر ۲: داوطلبانی که با استفاده از سهمیه استعداد درخشان و استریت معدل و ... در پنجاهمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی شرکت کرده اند، چنانچه تا تاریخ ۳۱ شهریور فارغ التحصیل شده باشند مجاز به انتخاب رشته محل است. در غیر این صورت شرکت ایشان در مرحله تکمیل ظرفیت تخلف محسوب شده و بر اساس قوانین با آن‌ها برخورد خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار