بیش از ۱۰۰۰ عملیات ضد صهیونیستی در کرانه باختری و قدس اشغالی

«معطی» در گزارشی اعلام کرد، نیرو‌های مقاومت فلسطین بیش از یک هزار عملیات علیه صهیونیست‌ها در کرانه باختری و قدس اشغالی انجام دادند.

مرکز آمار و اطلاعات فلسطین موسوم به «معطی» در گزارشی اعلام کرد، نیرو‌های مقاومت فلسطین طی ماه گذشته میلادی (سپتامبر)  یک هزار و ۵۰ عملیات علیه صهیونیست‌ها در کرانه باختری و قدس اشغالی انجام داده‌اند.

بر اساس این گزارش، نیرو‌های مقاومت فلسطین با شلیک گلوله، موشک و پرتاب بسته‌های انفجاری در مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی با صهیونیست‌ها مقابله کردند.

این گزارش می‌افزاید، طی ماه سپتامبر، ۳۴ نظامی و شهرک نشین صهیونیست در عملیات نیرو‌های مقاومت فلسطین زخمی شدند.

همچنین ۱۳ فلسطینی در کرانه باختری و قدس اشغالی و ۷ جوان فلسطینی نیز در نوار غزه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند.

بنا بر این گزارش، استان‌های نابلس، جنین و الخلیل به ترتیب با ۱۸۱، ۱۶۲ و ۱۴۹ عملیات، شاهد بیشترین عملیات ضد صهیونیستی طی ماه گذشته بوده است.

شرایط این روز‌های سرزمین‌های اشغالی و بطور خاص در کرانه باختری بسیار ویژه است و رزمندگان فلسطینی با هر وسیله‌ای پاسخ جنایات بی شمار صهیونیست‌ها را می‌دهند و همین امر شرایط ویژه‌ای را برای صهیونیست‌های غاصب رقم زده است.

تا پیش از این صهیونیست‌ها فقط در جنوب سرزمین‌های اشغالی و در منطقه غزه با فلسطینی‌ها درگیر بودند، ولی هم اکنون کرانه باختری در شرق فلسطین به دلیل مسلح شدن جوانان آن به کمینگاهی برای صهیونیست‌های بزدل تبدیل شده و خواب راحت را از چشمان آن‌ها گرفته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار