مسئولان باشگاه مس رفسنجان در حالی می‌گویند ورزشگاه شماره یک آن‌ها به بازی استقلال نمی‌رسد که توضیحات واضحی از چرایی این موضوع نمی‌دهند، اما تاکید دارند تصاویر قنات که در این زمینه منتشر شده مربوط به سال گذشته است.

رضا امینی،مدیر اماکن ورزشی باشگاه مس رفسنجان گفت: ورزشگاه تازه تاسیس شماره یک شهدای مس برای زمان برگزاری بازی این تیم مقابل استقلال تهران در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر کشور، آماده نمی‌شود و این بازی در ورزشگاه شماره ۲ برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه روند آماده سازی ورزشگاه شماره یک شهدای مس در چه مرحله‌ای است؟ افزود: روز گذشته رییس یگان ویژه و نیرو‌های امنیتی از این ورزشگاه بازدید کردند که ایرادات خود را مکتوب اعلام می‌کنند، اما این ورزشگاه به بازی مقابل استقلال نمی‌رسد.

وی اظهار داشت: همچنین ناظر فدراسیون فوتبال بایستی طی بازدیدی نظرات خود را در خصوص این ورزشگاه اعلام کند که این اتفاق هم هنوز نیفتاده است.

تصویر قنات مربوط به سال گذشته بود

مدیر اماکن ورزشی باشگاه مس رفسنجان در واکنش به موارد مطرح شده در برخی رسانه‌ها در مورد پدیدار شدن یک قنات در زیر ورزشگاه شماره یک شهدای مس عنوان کرد: تصویری که منتشر شده مربوط به سال گذشته بوده و زمین این ورزشگاه هیچ ایرادی ندارد.

وی تاکید کرد: ورزشگاه شماره یک شهدای مس جزو مجهزترین ورزشگاه‌های کشور است که با هماهنگی همه مجموعه‌های شرکت صنایع ملی مس ایران و این باشگاه احداث شده است.

امینی در ادامه با بیان اینکه این مجموعه ورزشی وزین، آبروی ورزش استان است که به زودی مورد استفاده قرار می‌گیرد گفت: موارد و مشکلات این ورزشگاه هم رفع می‌شود تا مردم شاهد بازی تیم مس رفسنجان در شهر خودشان باشند.

تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و استقلال تهران از ساعت ۱۷:۴۵ دقیقه روز شنبه هفته آینده در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

امروز (پنجشنبه) تصویری از فروریختن قنات در ورزشگاه تازه تاسیس شهدای مس رفسنجان منتشر شد که ابهام بزرگی درباره وضعیت این ورزشگاه ایجاد کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار