آلمان خواستار مساعدت ایران برای کاهش تنش‌ها در منطقه شد

وزیر خارجه آلمان در گفت‌وگوی تلفنی با امیرعبداللهیان گفت که این کشور خواستار مساعدت ایران برای کاهش تنش‌ها در منطقه است.

وزرای خارجه ایران و آلمان درباره اوضاع غزه و مناسبات دوجانبه تلفنی گفت‌وگو کردند. در گفت‌و‌گوی تلفنی جمعه شب ۱۷ آذر ماه حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران و آنالنا بائربوک وزیر امور خارجه آلمان در خصوص آخرین تحولات فلسطین و نیز مناسبات دوجانبه بحث و تبادل نظر شد.

امیرعبداللهیان در این گفت‌وگو با اشاره به تداوم کشتار غیرنظامیان، زنان و کودکان در غزه و کرانه باختری، بر ضرورت توجه ویژه جامعه جهانی به این موضوع مهم و مرتبط با حقوق بشر تاکید کرد.

امیرعبداللهیان با محکوم کردن نسل کشی در غزه و با اشاره به ریشه بحران، راهکار سیاسی را برگزاری رفراندوم سازمان ملل بین ساکنان اصیل فلسطین شامل مسیحی، مسلمان و یهودی دانست.

رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران درخصوص روابط دوجانبه، ضمن اشاره به پیوند‌های فرهنگی و تاریخی بین ایران و آلمان خاطرنشان کرد: احترام متقابل و تمرکز بر منافع مشترک، لازمه حفظ و تقویت مناسبات در عرصه‌های مختلف بوده و در این چارچوب، جمهوری اسلامی ایران از گسترش مناسبات بین ایران و آلمان استقبال می‌کند.

وزیر امور خارجه آلمان نیز درخصوص تحولات فلسطین، با اشاره به لزوم عدم گسترش دامنه بحران، اظهار داشت: حل بحران غزه تنها در سایه راهکار‌های سیاسی ممکن است. 

آنالنا بائربوک ضمن تأکید بر لزوم رعایت اصول حقوق بین‌الملل بشردوستانه، عنوان کرد: آلمان خواستار مساعدت ایران برای کاهش تنش‌ها در منطقه است.

در این تماس، طرفین با تاکید بر اهمیت حفظ کانال گفتگو در مسیر کمک به تقویت همکاری‌های دوجانبه، برخی موضوعات کنسولی را مورد بررسی قرار دادند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۸:۲۹ ۱۹ آذر ۱۴۰۲
حمایت آمریکا جنایتکار از رژیم کودک کش صهیونیستی جنایتکار حمایت از تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی است.
حمایت اروپا جنایتکار از رژیم کودک کش صهیونیستی جنایتکار حمایت از تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی است.
حمایت انگلیس جنایتکار از رژیم کودک کش صهیونیستی جنایتکار حمایت از تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی است.
حمایت فرانسه جنایتکار از رژیم کودک کش صهیونیستی جنایتکار حمایت از تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی است.
حمایت آلمان جنایتکار از رژیم کودک کش صهیونیستی جنایتکار حمایت از تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی است.
Iran (Islamic Republic of)
چ.ک
۱۴:۱۰ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
واقعا که
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۵ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
وزیر خارجه پررو و بی آبروی آلمان از ایران می‌خواهد، تنش در منطقه رو کم کنه.یعنی ایشان نمی فهمه که علت تنش، حمله اسرائیل به غزه با حمایت مستقیم اربابتان آمریکا و همچنین حضور مستشاران آلمان و انگلیس و آمریکا در اسرائیل در جهت اجرای انواع جنایت در حق مردم و کودکان فلسطینی به منظور نسل کشی است یا ماها رو مسخره کردید؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۴ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
آمریکا در شورای امنیت حکم اعدام هزاران فلسطینی را صادر کرد
این اقدام صدور حکم اعدام برای هزاران فلسطینی است.
آمریکا با وتوکردن پیش‌نویس قطعنامه امارات در شورای امنیت سازمان ملل برای برقراری آتش‌بس در نوار غزه حکم اعدام هزاران غیرنظامی در فلسطین و اسراییل را صادر کرد.
وتوی آمریکا بر قطعنامه آتش‌بس، بی‌توجهی ظالمانه به رنج غیرنظامیان در نوار غزه است
وتوی قطعنامه آتش‌بس از سوی آمریکا، بی‌توجهی ظالمانه به رنج غیرنظامیان در نوار غزه است.
اقدام آمریکا غیراخلاقی و غیرانسانی است.
که وتوی قطعنامه آتس‌بس در غزه از سوی آمریکا را به شدت محکوم می‌کنیم و اقدام آمریکا غیر اخلاقی و غیر انسانی است.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۱۲:۵۳ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
دیگر هیچ کس در سازمان ملل و شورای امنیت سازمان ملل نمی تواند بر تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری و غیرانسانی آمریکا و متحدانش سرپوش بگذارد.
دیگر هیچ کس در سازمان ملل و شورای امنیت سازمان ملل نمی تواند بر تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری و غیرانسانی اسرائیل و متحدانش سرپوش بگذارد.
Germany
سرباز اسلام
۱۱:۵۰ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
مهمترین رکن سیاست غربی ها تفاوت داشت قول و فعل انان است
انان با چرب زبانی به ظاهر نرم حرف می زنند اما خشن عمل می کنند برای گم کردن رد حرف را یک نفر شان می زند فعل خشن را دیگری مرتکب می شود
مثلا‌ المان التماس می کند ارائیل قلع وقمع می کند این دو در واقع یکی هستند امانام ومنطقه جغرافیایی شان متفاوت است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۴۰ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
که دولت آمریکا بار دیگر ثابت کرد که بازیگر و عامل اصلی در کشتار غیرنظامیان و شهروندان فلسطینی بویژه زنان و کودکان و تخریب زیرساخت‌های حیاتی در غزه است.
مقامات کنونی ایالات متحده آمریکا که در لباسی از تزویر و ریاکاری برای جان کودکان و غیرنظامیان غزه ابراز نگرانی کرده بودند، در هفته گذشته دویستمین محموله کمک‌های تسلیحاتی و نظامی خود را به دست ارتش کودک‌کش اسرائیل رساندند و در بیش از دو ماه گذشته، از هیچ‌گونه حمایت نظامی، سیاسی، اطلاعاتی، رسانه‌ای از جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌دفاع فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری فروگذار نکرده‌اند.
تردیدی نیست که دولت آمریکا در کشتار بیرحمانه قریب به ۱۸ هزار غیر نظامی که حدود ۸ هزار نفر از آنان کودکان مظلوم هستند، شریک جرم بوده و قطعا تبعات هر گونه گسترش دامنه جنگ در منطقه، متوجه رژیم آمریکا و اسرائیل غاصب است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۱ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
چقدر مسخره اسرائیل با حمایت آمریکا و مستشارانی از آلمان و چند کشور اروپایی داره انواع جنایت رو در حق مردم و کودکان غزه می کنه بعد وزیر خارجه پرروی آلمان از ایران می‌خواهد، تنش در منطقه رو کم کنه.یعنی در این حد نمی فهمه که علت تنش، حمله اسرائیل به غزه ست!
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۱۰:۳۹ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
اقدام آمریکا جنایتکار در وتوی قطعنامه آتش‌بس در غزه ثابت کرد و نشان داد که مشکل فلسطین و هم غزه با رژیم کودک کش صهیونیستی از طریق سازمان های بین المللی حل نخواهد شد و حل نمی شود و از سال 1945 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده است پس نابودی رژیم کودک کش صهیونیستی واجب است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۸ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
المان غلط کرد
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۱۰:۰۷ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
آمریکا جنایتکار و انگلیس جنایتکار همراه با چند کشور جنایتکار دیگر و در سایه سکوت بی شرمانه سازمان های بین المللی خیانتکار از 15 مهر ماه تاکنون در جنگ غزه از صهیونیست ها جنایتکار کمک، حمایت و پشتیبانی نظامی می کنند و همچنان نیز ادامه می دهند.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۱۰:۰۲ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
آمریکا جنایتکار و انگلیس جنایتکاراز 15 مهر ماه تاکنون در جنگ غزه از صهیونیست ها جنایتکار کمک، حمایت و پشتیبانی نظامی می کنند و همچنان نیز ادامه می دهند.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۹:۵۷ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
سازمان ملل از سال 1945 تاکنون شریک جرم تجاوزات، وجنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه و جهان بوده است.

شورای امنیت سازمان ملل از سال 1945 تاکنون شریک جرم تجاوزات، وجنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه و جهان بوده است.

شورای حقوق بشر سازمان ملل از سال 1945 تاکنون شریک جرم تجاوزات، وجنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه و جهان بوده است.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۹:۴۹ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
۰۹:۴۳۱۸ آذر ۱۴۰۲
آمریکا جنایتکار است و هم تروریسم بین المللی بوده است دیگر حق صلاحیت وتو کردن قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل را ندارد و تاکنون هم نداشته است.
آمریکا جنایتکار نقض حقوق بشر است و از سال 1945 تاکنون بزرگ ترین متجاوز به حقوق بشر در جهان بوده است و تاکنون هم برای همه مردم دنیا ثابت شده است.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۹:۴۲ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
آمریکا جنایتکار است و هم تروریسم بین المللی بوده است دیگر حق صلاحیت وتو کرد قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل را ندارد و تاکنون هم نداشته است.
آمریکا جنایتکار نقض حقوق بشر است و از سال 1945 تاکنون برزگ ترین متجاوز به حقوق بشر در جهان بوده است و تاکنون هم برای همه مردم دنیا ثابت شده است.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۹:۳۰ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
وتوی آمریکا جنایتکار در شورای امنیت سازمان ملل باز هم آمریکا جنایتکار دیگر نمی تواند بر تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی و غیرانسانی ارتش اسرائیل و ارتش آمریکا و برخی نیروهای کشورهای اروپایی در جنگ غزه سرپوش بگذارد.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۹:۲۷ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
سازمان ملل آمریکایی _ اسرائیلی
شورای امنیت سازمان ملل آمریکایی _ اسرائیلی
شورای حقوق بشر سازمان ملل آمریکایی _ اسرائیلی

آمریکا قطعنامه شورای امنیت برای آتش‌بس در غزه را وتو کرد/ و باز هم آمریکا جنایتکار هیچ غلطی نمی تواند بکند.
و این در حالی است که آمریکا جنایتکار در جنگ غزه مرتکب جنایت جنگی و جنایت علیه شریک شده است و از 15 مهر ماه تاکنون برای همه مردم خاورمیانه و جهان ثابت شده است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۰ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
از ماست که برماست
Iran (Islamic Republic of)
چ.ک
۱۴:۱۱ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
اشتباهی مثبت دادم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۴ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
آلمان در حدی نیست به ملت ما چیزی بگه اصلا جایی در جهان نداره متاسفانه بدلیل سرمایه گذاری های دولت در دهه 70 در آلمان و ساخت کارخونه و آزاد راه و ... الان اموال بیت المال اونجا بلوکه شده و کلا فکر کنم بالا کشیدنشون تنها چیزی که باعث میشه ما با آلمان بحث کنیم همین و بس اصلا نباید جواب تلفنشون رو بدن پس معلومه بچه هاشون اونجا هستن وگرنه برای بقیه ملت خودمون اینجور جوش نمیزنن یاد اول کرونا افتادم که چجور آقازاده ها رو با هواپیماهای اختصاصی از چین و اوکراین و مالزی و... به ایران آوردن و کشور رو به مرز نابودی کشوندن آیا اینا مردم عادی بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۹:۰۴ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
آمریکا قطعنامه شورای امنیت برای آتش‌بس در غزه را وتو کرد/ و این در حالی است که آمریکا جنایتکار در جنگ غزه متهم اصلی است و نه مدعی
آمریکا جنایتکار از مهرماه تاکنون به طور مستقیم از رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی و هم در جنگ غزه کمک، حمایت و پشتیبانی نظامی کرده است و هنوز هم کمک، حمایت و پشتیبانی نظامی می کند.
آمریکا جنایتکار شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه وحشی گری و غیر انسانی صهیونیست ها جنایتکار در فلسطین، غزه، لنبان و سوریه بوده است.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۸:۵۷ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۶
اسرائیل از 15 مهر ماه تاکنون از سلاح‌های آمریکا برای کشتن غیرنظامیان در غزه استفاده می‌کند و همچنان نیز ادامه می دهد. اسرائیل از 15 مهر ماه تاکنون از سلاح‌های برخی کشورهای اروپایی برای کشتن غیرنظامیان در غزه استفاده می‌کند و همچنان نیز ادامه می دهد.
کشورهای آمریکا، کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن و انگلیس شریک جرم جنایت های صهیونیست ها در جنگ فلسطین و غزه هستند.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۸:۵۷ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۷
آمریکا، غرب و اسرائیل از سال 2001 تاکنون در منطقه خاورمیانه تسلیحات تروریسم، القاعده و سایر گروه های تروریستی را تامین می کنند و همچنان نیز ادامه می دهند.
آمریکا، غرب و اسرائیل از سال 2011 تاکنون در سوریه تسلیحات داعش و سایر گروه های تروریستی را تامین می کنند و همچنان نیز ادامه می دهند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۵ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۷
واین در حالی است که آمریکا، اروپا و ناتو در این مدت 21 سال از تروریسم، القاعده، طالبان و سایر گروه های تروریستی در افغانستان همه جانبه کمک و حمایت می کردند و هنوز هم از تروریست های داعش در افغانستان کمک و حمایت می کنند. کاخ سفید، تروریسم، القاعده، طالبان، داعش، تکفیری ها و دیگر گروه های تروریستی برای ما یکی هستند.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۸:۵۵ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۸
تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به خاک سوریه، 100 درصد فقط به خاطر ناتوانی، کوتاهی و سکوت ارتش سوریه و هم دولت سوریه بوده است که متاسفانه از سال 2011 تاکنون پاسخ و جواب تجاوز اسرائیل را ندادند چرا؟ چرا ارتش اسد جواب اسرائیل رانمی دهد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۸ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
به خاطر اینکه بشار اسد اصلا مرد حکومت داری نیست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۵ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۷
تعداد شهدای غزه به ۱۷ هزار و ۴۸۷ تن رسید شمار شهدای تجاوزات نوار غزه از هفتم اکتبر تاکنون به ۱۷ هزار و ۴۸۷ تن رسیده است. افزایش شمار مجروحان در شصت و سومین روز تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به ۴۶ هزار و ۴۸۰ تن در این باره گفت: رژیم اشغالگر اسرائیل در حال کشتار و نسل‌کشی تمام خانواده‌ها در مدارس و محله‌های مسکونی است. که اشغالگران رژیم صهیونیستی از ورود آمبولانس‌ها برای خارج کردن مجروحان و شهدا جلوگیری می‌کند و مجروحان به‌دلیل شدت خونریزی جان خود را از دست می‌دهند. تنها در چند ساعت گذشته ۳۱۳ شهید و ۵۵۸ مجروح به بیمارستان‌ها منتقل شدند و تعداد زیادی از جان‌باختگان همچنان زیر آوار و در جاده‌ها رها هستند. شمار شهدای تجاوزات نوار غزه از هفتم اکتبر تا کنون به ۱۷ هزار و ۴۸۷ تن رسیده است. ۷۰ درصد قربانیان تجاوزات رژیم اشغالگر به غزه را کودکان و زنان بی‌گناه تشکیل می‌دهند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۴ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
بیچاره ملت آلمان که سیاسیونشان همیشه باید به صهیونیسمها باج دهند وکشورشان زیرسلطه صهیونیسمها می باشد راستی آلمان چرا به صهیونیسمها پناه نمیدهد که جلوی جنگ وخونریزی گرفته شود چه میشود که اسرائیل کوچ کند
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۸:۵۴ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۸
صهیونیست ها، تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروهای تروریستی 100 درصد فقط با کمک، هدایت، مدیریت، نظارت، حمایت و پشتیبانی آمریکا، کشورهای اروپایی و برخی کشورهای منطقه جنایت می کنند، آدم می کشند و هم دست به اقدامات تروریستی می زنند.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۸:۵۴ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۴

سوال اینجاست که پس چرا آمریکا جنایتکار رژیم کودک کش صهیونیستی را تحریم نمی کند.
سوال اینجاست که پس چرا غرب جنایتکار رژیم کودک کش صهیونیستی را تحریم نمی کند.
سوال اینجاست که پس چرا عربستان سعودی جنایتکار رژیم کودک کش صهیونیستی را تحریم نمی کند.
سوال اینجاست که پس چرا امارات جنایتکار رژیم کودک کش صهیونیستی را تحریم نمی کند.
سوال اینجاست که پس چرا اردن جنایتکار رژیم کودک کش صهیونیستی را تحریم نمی کند.
سوال اینجاست که پس چرا ترکیه جنایتکار رژیم کودک کش صهیونیستی را تحریم نمی کند.
سوال اینجاست که پس چرا باکو جنایتکار رژیم کودک کش صهیونیستی را تحریم نمی کند.
سوال اینجاست که پس چرا مصر جنایتکار رژیم کودک کش صهیونیستی را تحریم نمی کند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۳ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
همه آتشیها از گور این آلمانهای بدذات بلند میشه ! اگر درگذشته اون همه معضل برای اروپای شرقی آن زمان و اوکراین و روسیه و.. ( نبرد لنینگراد) ایجاد نمی کردند الان چه بسا بجای اتحادیه اروپا اتحادیه جهانی داشتیم ! اگر این همه از دیکتاتورها ( صدام ملعون) حمایت نمی کردن و سلاح شیمیایی نمی دادند این همه جانباز شیمیایی نداشتیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۸ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
وزیر خارجه آلمان خیلی بیخود کرده چرا به آمریکا نمیگن به رژیم جعلی اسرائیل تسلیحات نفرسته چرا به انگليس نمیگن نیروی نظامی نفرست چرا به اسرائیل فشار نمیارن که آتش بس قبول کنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۹ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
شیرمادرت حلالت.دقیقا.
-
ناشناس
۰۷:۲۴ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
اول به اسراییل اسلحه نده بعد از این حرفا بزن
Canada
ناشناس
۰۵:۱۶ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
تو خودتت و کشورتت دخالت نکنید و کمک به اسقاطیل نکنید
و حق را بگویید و کشور تو‌ در حال آنها ظلم کرده
چرا فلسطینی ها باید بخاطر ظلم شما بهشون ظلم بشه
واقعا که
چه رویی داری .سنگ پای قزوین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۴۱ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
باشه تو هم اسلحه نده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۵۸ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
نگاه تیزبین امام راحل به شیطان بزرگ را ببینید و آرزویی که برای غربزده‌های مفلوک داشت: آنهائی که خواب آمریکا را می‌بینند خدا بیدارشان کند‌، با آمریکا روابط ایجاد نخواهیم کرد، مگر این که آدم بشود و از ظلم کردن دست بردارد. و روابط ما با آمریکا روابط یک مظلوم با ظالم است، روابط یک غارت شده با غارتگر است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۵۷ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
ضربه شدید حماس در طوفان الاقصی به اسرائیل، نتانیاهو را چنان دچار جنون کرده که نردبان سقوط را نردبان صعود می‌بیند. به همین دلیل مجددا جنگ را با اهداف دست‌نیافتنی شروع کرده است. هر روز که از این جنگ می‌گذرد سرعت سقوط او در این سراشیبی بیشتر می‌شود. کاش این دیوانه می‌فهمید.
Iran (Islamic Republic of)
بابائی
۰۰:۳۸ ۱۸ آذر ۱۴۰۲
رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا و اروپا و انگلیس تصمیم به قتل عام فلسطینی‌ها گرفته است.
انگلیس جنایتکار از نسل‌کشی فلسطینیان حمایت می‌کند که انگلیس جنایتکار از نسل‌کشی فلسطینیان توسط اسرائیل حمایت می‌کند.
آخرین اخبار