حزب‌الله پاسخ تشدید تنش اسرائیل را خواهد داد

عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت گفت: مقاومت با حملات منحصربه‌فرد جدید چه در سطح سلاح چه در سطح اهداف، به تشدید تنش رژیم صهیونیستی پاسخ خواهد داد.

حسن فضل الله عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت (وابسته به حزب الله) تأکید کرد که حملات هوایی رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان، مصداق تنش‌زایی جدید است.

فضل الله با بیان اینکه حملات صهیونیست‌ها مانع از آن نخواهد شد که حزب الله از دفاع لبنان و کمک به غزه دست بردارد، گفت: مقاومت با حملات منحصربه‌فرد جدید چه در سطح سلاح چه در سطح اهداف، به این تشدید تنش دشمن پاسخ خواهد داد.

وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که شمار شهدای غزه در نتیجه تجاوزات رژیم اسرائیل از هفتم اکتبر تا کنون به ۱۷۹۹۷ نفر افزایش یافته است.

این نهاد فلسطینی با اشاره به اینکه ۴۹ هزار و ۲۲۹ نفر نیز زخمی شده‌اند، تأکید کرد: طی ساعات گذشته، ۲۹۷ نفر به شهادت رسیده‌اند و هنوز نیز قربانیان زیادی در زیر آوار قرار دارند.

جنبش حزب الله لبنان در ادامه حمایت از مردم غزه، ساعت ۱۵ به وقت محلی، محل تجمع نظامیان اسرائیلی را بین مناطق زبدین و الرمثا واقع در مزارع شبعا هدف قرار داد.

نیرو‌های مقاومت لبنان در ادامه، ساعت ۱۵ و ۳۰ به وقت محلی، مقر «العباد» را که سربازان اسرائیلی در آن سنگر گرفته بودند، هدف حمله قرار داد که چند نفر از آنان کشته و زخمی شدند.

‏حزب الله ساعت ۱۵ و ۳۰ یک محل تجمع نظامیان اسرائیلی در منطقه «هونین» و ساعت ۱۵ و ۳۵ دقیقه نیز مقر «برکه ریشا» را موشک‌باران کرد.

مقاومت لبنان تأکید دارد که تا زمان پایان حملات رژیم صهیونیستی به غزه، حملات خود را متوقف نخواهد کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
محسن
۰۷:۴۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۲
مگرپهپادکرارمجهزبه موشک مجیددارد.به هرحال جت بمب افکن رابایدانداخت پایین.
آخرین اخبار