آستین: آمریکا به دنبال تشدید تنش نیست

وزیر دفاع آمریکا در تماسی تلفنی با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره حمله تنبیهی ایران علیه اسرائیل گفتگو و اعلام کرد که واشنگتن به دنبال تشدید تنش نیست.

 لوید آستین وزیر دفاع آمریکا در تماسی تلفنی با یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره حمله تنبیهی ایران علیه اسرائیل گفتگو و اعلام کرد که واشنگتن به دنبال تشدید تنش نیست.

پت رایدر سخنگوی وزارت دفاع آمریکا یکشنبه شب در بیانیه‌ای در تارنمای پنتاگون گفت که آستین و گالانت برای سومین بار در روز‌های گذشته و به منظور «بررسی عملیات ترکیبی موفق آمریکا، اسرائیل و شرکای آنها در دفاع از اسرائیل در مقابل حملات بی‌سابقه از خاک ایران و توسط گروه‌های نیابتی ایران» گفتگو کردند.

در این بیانیه آمده است: آستین تاکید کرد که آمریکا به دنبال تشدید تنش نیست، اما ما به اتخاذ همه اقدامات لازم برای دفاع از اسرائیل و پرسنل آمریکایی ادامه می‌دهیم.

بر اساس بیانیه وزارت دفاع آمریکا، آستین همچنین گالانت را از مشاوره‌های خود با شرکا و متحدان برای تقویت عزم بین‌المللی در مقابل تهاجم ایران مطلع کرد.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
سرباز اسلام
۲۰:۵۱ ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
سلام
اذعان به اجتناب عاقلانه است اما ما احتياط لازم را به كار مي بريم وامادگي خودرا حفظ مي كنيم انان خوب مي دانند كه با وجود ناوهاي هواپيما بر ما نيازي به تنبيه امريكا در خاك او نداريم سيبل هاي مهمي در دسترس ما دارند
وما در صورت لزوم به امريكا درس عبرت اموزي خواهيم داد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۵۴ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
آستین: آمریکا به دنبال تشدید تنش نیست
ولی همه جهان این رو می دانند که آمریکا خود خود تنش است حالا چه ادعاهایی پوچی می کند خدایا ...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۶ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
آمریکای جنایتکار و بی منطق و همچنین رژیم صهیونیستی کودک کُش و متجاوز خودشان ناقض ترین قطعنامه های شورای امنیت هستند. رژیم صهیونیستی کودک کُش که با حمایت آمریکای خائن به غزه حمله می کند و حدود ۴۰ هزار نفر انسان بی گناه را می کشد ، حدود ۱۰۰ هزار نفر را مجروح می کند ، حدود ۲۰ هزار نفر زير آوار مفقود هستند. شهر غزه را با خاک یکسان می کند ، به کنسولگری ایران حمله می کند و آمریکا از اون حمایت می کند ، ناقض قطعنامه های بین المللی هستند یا ایران که از حق مشروع خودش دفاع کرده ؟ مشخص و مبرهن هست که سازمان ملل و شورای امنیت و همچنین سازمان حقوق بشر و دیگر نهادهای بین المللی ، برای دفاع از ظلم و حمایت از کشورهای ظالم ایجاد شدند و باید هرچه زودتر این نهادهای بی ارزش و بی خاصیت یا منحل شوند و یا تغییر رویه دهند.
آخرین اخبار