معاون وزارت جهاد کشاورزی از افتتاح ۲ هزار و ۴۳۷ پروژه در هفتۀ جهاد کشاورزی خبر داد.

صفدر نیازی، در افتتاح چند پروژه بخش کشاورزی در لرستان، گفت: ۲ هزار و ۴۳۷ پروژه در هفتۀ جهاد کشاورزی افتتاح می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد.

او اضافه کرد: ۵۴ درصد پروژه‌های افتتاح‌شده در هفتۀ جهاد کشاورزی در بخش آب‌وخاک است و یک‌هزار و ۲۳۰ میلیارد تومان در این پروژه‌ها سرمایه‌گذاری شده‌است.

معاون آب‌وخاک وزارت جهاد کشاورزی بیان کرد: ۷۲ پروژه با سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیارد تومان در لرستان در هفتۀ جهاد کشاورزی به بهره‌برداری می‌رسد.

نیازی با اشاره به پروژۀ تجهیز ۶۴۰ هکتار از اراضی پایاب سد ایوشان به سیستم‌های نوین آبیاری توضیح داد: این پروژه بزرگ با ۳۶ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انجام شد.

او با تأکید به امکان توسعۀ گلخانه در لرستان به‌دلیل اقلیم مناسب یادآور شد: دو پروژۀ گلخانه با سرمایه‌گذاری ۲۴ میلیارد تومان در خرم‌آباد به بهره‌برداری رسید.

معاون آب‌وخاک وزارت جهاد کشاورزی بیان کرد: بهره‌وری تولید، پایداری و امنیت غذایی، ارتقای بهره‌وری و ارتقای بهره‌وری آب در لرستان را در دستور کار قرار می‌دهیم.

نیازی با اشاره به ضرورت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام اعلام کرد: چند پروژۀ نیمه‌تمام بخش کشاورزی در لرستان تکمیل و افتتاح می‌شود.

برچسب ها: افتتاح ، کشاورزی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.