تازه های فناوری در هفته گذشته؛

از نرم افزار مخصوص اسباب‌کشی تا ... +عکس

مترجم سیگمو، ژاکت احساساتی و... از جمله مهمترین فناوری هایی بودند که در هفته گذشته رونمایی یا وارد بازار شدند.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران؛ در هفته گذشته چند فناوری جدید وارد بازار شده است که در اینجا تعدادی از این فناوری ها را به شما معرفی می کنیم.

مترجم سیگمو: بسیاری از ما زمانی که با یک زبان جدید روبرو می شویم سراغ دیکشنری های مختلف یا مترجم هایی که بر روی گوشی داریم میرویم اما به تازگی و در هفته گذشته یک مترجم همراه وارد بازار شد که می تواند 25 زبان مختلف دنیا را تنها با شنیدن ترجمه کند. این مترجم به نام "سیگمو" شناخته می شود و تنها باید آن را با خود همراه داشته باشید تا دیگر ترس مواجه با خارجی ها را نداشته باشید.چک کردن کلسترول با گوشی:
یکی از مشخصاتی که در موارد پزشکی بسیاری از آن یاد می شود میزان کلسترول خون است. این مورد را تنها می توان با آزمایش های مختلف بدست آورد ولی این هفته نرم افزاری وارد بازار شد که کلسترول خون را بدست می آورد. این نرم افزار یک وسیله جانبی نیز دارد که به گوشی متصل می شود. ابتدا باید آن را درون دهان بگذارید تا تمام مشخصات بدن از جمله کلسترول را به شما بدهد.وزنه برداری با گوشی:
صحبت از نرم افزارهای جالب بود و لازم شد تا با یک نرم افزار جالب دیگر نیز شما را آشنا کنیم. این نرم افزار به همراه یک وسیله جانبی ارائه می شود و به شما کمک می کند تا وسیله های سنگین را به راحتی و تنها با لمس گوشی جابجا کنید. ابتدا باید وسیله بلند کننده را بالای جسم مورد نظر وصل کنید و سپس با استفاده از نرم افزار آن را کنترل کنید. این نرم افزار به درد روزهای اسباب کشی خواهد خورد.کاپشن های احساساتی :
یکی از جالبترین فناوری های هفته گذشته کاپشن یا بهتر اگر بگوییم ژاکت هایی بودند که می توانست شخصیت انسان را به خوبی منعکس کنند. در مورد این ژاکت ها بحث کاملی را داشتیم که می توانید در اینجا مطالعه بفرمایید.


اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.