کد خبر: ۶۳۲۲۶۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵
خدمات رایگان مشاوره‎ای؛

رئیس اداره بهزیستی بروجرد گفت: مرکز اورژانس اجتماعی بروجرد خدمات مشاوره‎ای را در زمینه آسیب‎های اجتماعی و پیشگیری از آن‌ها ارائه می‎کند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ کرم رضا پیردایه رئیس اداره بهزیستی بروجرد اظهار کرد: اورژانس اجتماعی در زمینه آسیب‎های اجتماعی و پیشگیری از آن‌ها فعالیت می‎کند.

وی با اشاره به اینکه فعالیت اورژانس اجتماعی در سه سر فصل تعریف شده است، عنوان کرد: افراد جامعه هدف اورژانس اجتماعی می‎توانند، از طریق تماس تلفنی با خط ۱۲۳ خدمات مشاوره‎ای مورد نیاز را دریافت کنند.

رئیس اداره بهزیستی بروجرد خاطر نشان کرد: به این ترتیب علاوه بر ارائه خدمات مشاوره‎ای از طریق خط ارتباطی ۱۲۳، در صورت نیاز افراد به سمت امور اجتماعی بهزیستی هدایت شده و خدمات بیشتر را دریافت می‎کنند.

پیردایه تاکید کرد: از سویی گشت سیار اورژانس اجتماعی به همراه روانشناس و مددکار در طول هفته و در ساعات مختلف در مناطق آسیب‎زا و حاشیه‎ای شهر بروجرد مستقر شده و خدمات مورد نیاز مشاوره‎ای را به صورت رایگان به افراد ارائه می‎دهد.

وی ادامه داد: از سویی افراد می‎تواند، با مراجعه مستقیم به مرکز مداخله اورژانس اجتماعی بروجرد خدمات مورد نیاز مشاوره‎ای را دریافت کنند.

رئیس اداره بهزیستی بروجرد بیان کرد: خدمات مشاوره‎‎ای از طریق ارتباط تلفنی با خط ۱۲۳، گشت سیار و مرکز مداخله اورژانس اجتماعی همگی به صورت رایگان به افراد ارائه شده و در قابل آن‌ها وجهی دریافت نمی‎شود.

پیردایه تصریح کرد: بیشترین خدمات مشاوره‎ای مرکز اورژانس اجتماعی بروجرد در سر فصل‎هایی همچون طلاق، فرار از منزل، اختلافات خانوادگی، کودک، خودکشی، همسر و سالمند آزاری به افراد ارائه می‎شود.

وی اظهار کرد: همچنین در صورتیکه افراد نیاز به مشاوره بیشتر داشته باشند، به حوزه پیشگیری اداره بهزیستی و مراکز مشاوره بخش خصوصی تحت نظارت سازمان بهزیستی ارجاع داده می‎شوند.

رئیس اداره بهزیستی بروجرد اضافه کرد: از سویی سالانه مبالغی از سوی سازمان بهزیستی در اختیار این اداره قرار می‎گیرد که از این محل بخشی از بخشی از هزینه‎های مشاوره‎ای مراکز خصوصی به خانواده‎های نیازمند پرداخت می‎شود.

پیردایه فعالیت مرکز اورژانس اجتماعی بروجرد را مثبت ارزیابی و عنوان کرد: این مرکز آماده ارائه خدمات مشاوره‎ای به شهروندان بروجردی است و انتظار می‎رود که از ظرفیت‎های آن به نحو مطلوب و حداکثری بهره‎گیری شود.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر خدمات ارائه شده در مرکز اورژانس اجتماعی، در صورت نیاز به پیگیری و ارائه خدمات بیشتر این خدمات از طریق سازمان بهزیستی، مراکز مشاوره خصوصی تحت نظارت آن و یا اقدامات برون سازمانی به افراد ارائه می‎شود.

انتهای پیام/م

خدمات رایگان مشاوره‎ای اورژانس اجتماعی بروجرد

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل