کد خبر: ۶۳۵۰۸۸۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
اشتغال وخودکفایی؛

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: خدمات اساسی به این خانواده‌ها با اولویت اشتغال و خودکفایی، مسکن، و حمایت‌های اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ محمدی فارسانی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان افزود: از ابتدای فعالیت‌های اشتغال و خودکفایی کمیته امداد بالغ بر ۵۰ هزار فرصت شغلی برای افراد تحت حمایت و فرزندان خانواده‌های امداد و سایر افراد متقاضی با استفاده از تسهیلات وام ارزان قیمت ایجاد شده است.

مدیرکل کمیته امداد گفت:از ابتدای امسال تا کنون ۲ هزار ۳۸۱ طرح خود اشتغالی با هزینه ایی بالغ بر ۳۹۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی امداد و بانک‌های عامل در زمینه‌های کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی، شیلات، خدمات، حمل و نقل اجرا شده است.

جاسم محمدی فارسانی افزود: ارائه کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان امسال تا کنون ۳ هزار و ۲۳۰ نفر از دانشجویان واجد شرایط ۴ میلیارد و ۸۵۰ میلون ریال پرداخت شده است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: مناطق روستایی و محروم در اولویت احداث مسکن می‌باشند و داشتن حدااقل دو نفر تحت حمایت بودن از شرایط احداث هستند

از ابتدای امسال تا کنون ۲۳۸ مسکن با هرینه بالغ بر سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای خانواده‌های زیر پوشش ساخته شده است.

انتهای پیام/م

۶۵ هزار خانوارلرستانی زیر پو شش کمیته امدادلرستان هستند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر