کد خبر: ۶۵۴۱۰۸۰
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱

رئیس پژوهش دانشگاه آزاد لرستان گفت: از ظرفیت نخبگان، دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد لرستان برای طرح‌های درون و برون دانشگاهی استفاده می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛   رضا میردریکوند، رئیس پژوهش دانشگاه آزاد لرستان گفت: سامانه سا‌ها دانشگاه آزاد لرستان در سال ۹۶ بیش از ۵۰ میلیون تومان درآمد داشته که بیشترین مقدار آن مربوط به واحد خرم‌آباد و بیش از ۲۷ میلیون تومان بوده است؛ این سامانه در دانشگاه آزاد واحد بروجرد نیز بیش از ۱۱ میلیون تومان درآمد داشت و در شهرستان‌های الیگودرز و دورود نیز هرکدام ۶ میلیون تومان درآمد کسب کرد.

وی افزود: استفاده از سامانه سا‌ها (سامانه همکار آزاد) هیچ محدودیتی نداشته و تمام دانشجویان کشور به آن دسترسی دارند و در هر نقطه از کشور می‌توانند از خدمات این سامانه استفاده کنند.

رئیس پژوهش دانشگاه آزاد لرستان در رابطه با اهداف این سامانه عنوان کرد: توسعه شبکه‌های درون و برون دانشگاهی، طراحی بانک اطلاعات آزمایشگاهی و توسعه همکاری‌های فنی و علمی با سازمان‌ها و شرکت‌های بخش‌دولتی از جمله اهدافی است که در راه‌اندازی این‌سامانه در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال هفت طرح تحقیقاتی درون دانشگاهی در مراکز و واحد‌های دانشگاه آزاد لرستان اجرا شود، در این راستا ۵ طرح برون دانشگاهی نیز توسط دانشگاه آزاد لرستان انجام می‌گیرد.

میردریکوند گفت: ارائه طرح‌های برون‌دانشگاهی و رشد مجلات علمی رویکرد‌های سال جدید در این دانشگاه خواهد بود و این رویکرد‌ها در تمام مراکز و واحد‌های استان نیز پیگیری می‌شود و از ظرفیت نخبگان، دانشجویان و اساتید دانشگاه در این طرح‌ها استفاده خواهد شد.

انتهای پیام/د

نخبگان و دانشجویان لرستان برای طرح‌های برون‌دانشگاهی به‌کار گرفته می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر