کد خبر: ۶۵۶۵۱۶۲
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
معاونت علمی در هفته ای که گذشت؛

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در هفته گذشته خبر‌های مهم و متنوعی داشت.

از تجاری سازی واکسن HPV در سال ۹۸ تا گام‌های معاونت علمی در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبریبه گزارش خبرنگار  حوزه فناوری های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در هفته ای که گذشت خبر‌های متنوعی را پشت سر گذاشت که در این بسته خبری به معرفی برخی از آنان می‌پردازیم.

واکسن HPV ایرانی سال ۹۸ وارد ایران می‌شود

در هفته ای که گذشت موضوع واکسن HPV بسیار داغ بود و سورنا ستاری در گفت‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر از تجاری سازی این واکسن در زمستان ۹۸ داد.

سومین جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار می‌شود

فراخوان سومین جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی که به همت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود، اعلام شد.

صالحی به عنوان معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری منصوب شد

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی در حکمی نادر قلی ابراهیمی را به عنوان دبیر ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست را منصوب کرد همچنین معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری پس از درگذشت شیخ زین الدین پیمان صالحی را به سمت «معاون نوآوری و تجاری‌سازی فناوری» معاونت علمی و فناوری منصوب کرد.

گره گشایی از مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان با سایر نهادها

یکی از مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان بروکراسی های اداری در هریک از سازمان‌ها و همکاری نکردن آنها با شرکت‌های دانش‌بنیان است که در همین راستا سحادی نیری با اشاره به ابلاغیه حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، هدف اصلی را گره گشایی از مشکلات این شرکت‌ها با سایر نهاد‌ها دانست.

قرارداد همکاری میان معاونت علمی و فناوری و سازمان صنایع هوایی به امضا رسید

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان صنایع هوایی در راستای سند توسعه هوانوردی، قرارداد امضا کردند.

کمک برای حل پژوهش‌های مسئله محور

رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی از افزایش ظرفیت اشتغال جوانان به کمک شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و از فعالیت های معاونت در راستای سخنان مقام معظم رهبری و عمل به فرمایشات ایشان سخن گفت.

نقش مهم وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی در تسهیل فضای کار دانش‌بنیان

 به منظور تسهیل کسب‌وکارهای دانش بنیان جلسه‌ای مشترک با حضور علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری، برگزار و تصمیماتی برای حل مشکلات و موانع کسب‌وکارهای دانش بنیان اتخاذ شد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر