کد خبر: ۶۶۵۸۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

کم‌حوصلگی یک راننده جوان در پشت چراغ قرمز کار دستش داد.

عمل عجیب راننده کم حوصله پشت چراغ قرمز!+ فیلم//به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رانندگی، مهارتی است که در آن سه فاکتور رعایت قوانین، صبر و دقت نقش کلیدی دارند. در این مهارت هر سه فاکتور بسیار حائز اهمیت هستند و فقدان هر یک هر راننده ای را با مشکل مواجه می سازد. یکی از فاکتورهای اشاره شده صبر و حوصله در رانندگی است که متاسفانه در سال های اخیر به میزان قابل توجهی در رانندگان کاهش یافته است.

فاکتور مهمی که هر راننده ای را با وجود برخورداری از دو فاکتور دیگر با مشکلی جدی روبرو می کند. مانند یک راننده جوان چینی که اقدام او در پشت چراغ قرمز برایش دردسرساز شد.

کم حوصلی این راننده جوان در پشت چراغ قرمز یکی از چهارراه های شهر " تیانجین" چین موجب شد تا او به شکلی عجیب عکس العمل نشان دهد. در ویدئویی که منتشر شده است او در حالی که از خودرو پیاده می شود مستقیما به سمت چراغ راهنمایی حرکت می کند و سپس آن را روی زمین می اندازد. هنوز مشخص نیست این راننده چه مدت پس از انتظار در پشت چراغ قرمز، تصمیم به این عمل گرفته است.

پس از انتشار این ویدئو پلیس محلی چین اقدام به دستگیری راننده متخلف کرد. او به پرداخت جریمه و پنج روز حبس در بازداشتگاه محکوم شده است.

انتهای پیام/

کم حوصلگی راننده در پشت چراغ قرمز کار دستش داد!

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر