کد خبر: ۶۷۹۴۷۳۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۲

جولیان کاسترو، شهردار سابق سن آنتونیو از حزب دموکرات نامزدی خود را برای انتخابات آتی ریاست جمهوری در آمریکا اعلام کرد.

اعلام نامزدی جولیان کاسترو برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکابه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، جولیان کاسترو، شهردار سابق سن آنتونیو از حزب دموکرات نامزدی خود را برای انتخابات آتی ریاست جمهوری در آمریکا اعلام کرد.

کاسترو گفت: «من نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستم. من برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد می‌شوم، زیرا زمان آن رسیده است که هدایت کشور ما به دست فردی تازه سپرده شود، زمان آن رسیده است که نیرویی جدید وارد کار شود، زمان آن رسیده است که تعهدی جدید داده شود تا فرصت‌هایی که من در اختیار داشته ام، برای هر آمریکایی دیگر مهیا شود.»

کاسترو افزود: «خدمات درمانی باید برای هر شهروندی در آمریکا تامین شود. زمان آن رسیده است که خدمات درمانی برای همه باشد، هر شهروند آمریکایی از خدمات جهانی درمانی بهره بگیرد. باید نظام قضایی خودمان را اصلاح کنیم و شکلی جدید به آن بدهیم. هر زمان که برای هدفی بزرگتر متحد شده ایم، بهترین کارایی را داشته ایم و در این مسیر و روز‌هایی که می‌آید، نشان می‌دهیم که امید از ترس، روشنایی از تاریکی و حقیقت از دروغ بزرگتر است و تا زمانی که در این مسیر گام بر می‌داریم، فردا همواره از امروز بهتر خواهد بود.»

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر