کد خبر: ۶۸۳۵۷۲۵
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳

رئیس هیئت بوکس لرستان گفت: شهرستان سلسله توانایی برگزاری اردو‌های تیم ملی و برگزاری مسابقات بوکس غرب کشور را دارد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، حجت اعتمادیان رئیس هیئت بوکس لرستان با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالای شهرستان سلسله در رشته بوکس، اظهار داشت: بیشترین کلاس‌های آموزشی این رشته به تعداد ۱۳ دوره در شهرستان سلسله برگزار شده و این امر نشانگر پتانسیل و ظرفیت‌های بالای این شهرستان در رشته بوکس است.

وی افزود: اکنون سمت و سوی برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان نیز به سمت توجه به این رشته وزشی است.

رئیس هیئت بوکس لرستان با اشاره به وجود ورزشکاران الشتری توانمند در تیم ملی بوکس، افزود: به جرات می‌توان گفت که شهرستان سلسله از همه شهرستان‌های کشور در زمینه بوکس فعال‌تر است لذا باید تلاش کنیم که این شهرستان پایلوت آموزش و کمپ‌های تیم ملی کشور باشد.

فرماندار سلسله نیز در این دیدار با تاکید بر نقش مهم ورزش بر سلامت جسمی و روحی افراد، گفت: ورزش اگر به صورت حرفه‌ای دنبال شود می‌تواند به درآمدزایی نیز منجر شود.

شریف خسروی با اشاره به وضعیت مناسب ورزش شهرستان سلسله، عنوان کرد: شهرستان سلسله دارای ورزشکاران ارزشمند رده ملی در رشته‌های مختلف ورزشی است که باعث افتخارآفرینی و سربلندی برای شهرستان شده اند و لذا نیازمند توجه و حمایت هستند.

فرماندار سلسله با اشاره به بضاعت‌های اندک شهرستان، گفت: با وجود محدود بودن بضاعت ها، پیگیر برطرف شدن مشکلات پیش روی برگزاری مسابقات و اردو‌های تیم ملی در شهرستان خواهیم بود.

انتهای پیام/م

سلسله ظرفیت میزبانی اردو‌های تیم ملی بوکس را دارد

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر