کد خبر: ۶۸۳۶۵۱۹
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان:

استاد حوزه و دانشگاه گفت:رژیم صهیونیستی مدت‎هاست برای پیشبرد مقاصد خود تلاش می‎کند وارد فضای آموزش‌وپرورش ایران شود.

نظام آموزش و پروش کشور ورشکسته است/نفوذ نرم صهیونیسم به فضای آموزش و پروش کشوربه گزارش خبرنگارگروه استان‌هایباشگاه خبرنگاران جواناز مشهد ، حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان استاد حوزه و دانشگاه در برنامه فرصت عاشقی از مجموعه برنامه‎های فرهنگی آموزشی بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت گفت: فضای آموزش‌وپروش محیطی مناسب برای پیشبرد مقاصد دشمن است و دشمن بانفوذ در آن می‎تواند به اهداف خود دست‌یافته و این فضا را از ریشه به انحراف بکشاند.

وی نظام آموزش و پروش کشور را ورشکسته دانست و تصریح کرد: نظام آموزش‌وپرورشی که بین ذهن مرد و زن تفاوتی قائل نمی‎شود باید خود را ورشکسته اعلام کند، مفاهیم آموزشی باید برای دختران و پسران با یکدیگر متفاوت باشد و کتب درسی آن‌ها باهم فرق کند که متأسفانه این مسئله مهم همیشه مورد غفلت واقع‌شده است.

استاد حوزه و دانشگاه به‌ضرورت ساخت فیلم‌های پرمحتوا با مضمون فرهنگ‌سازی امربه‌معروف و نهی از منکر اشاره کرد و گفت: تمام فیلم‌سازان و کارگردان‎ها باید در ابتدا یک روانشناس ماهر باشند تا قادر باشند یک مسئله دینی را به زیبایی برای مخاطب به نمایش بگذارند، اما متأسفانه شاهد بی‌محتواترین فیلم‎های ایرانی مخصوصاً در این دوساله اخیر بوده‎ایم.

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان افزود: زن از مرد، محبت و توجه می‎خواهد، ولی مرد از زن انتظار دارد مورد اطاعت صمیمانه قرار بگیرد، در این صورت، مردی که فرمانده حقوقی است و زنی که فرمانده عاطفی، در کنار همدیگر به تعادل می‌رسند.

وی تصریح کرد: مادر به فرزندان باید بگوید؛ از پدر خود اطاعت کنید، حواسش باشد که غرور مرد در خانواده نشکند، در مقابل نیز پدر باید به بچه‌ها بگوید؛ به مادر محبت کنید تا مبادا دل مادر بشکند، در این صورت است که فرزندان به متعادل‌ترین وضعیت و اوج خلاقیت و شکوفایی می‌رسند.
 
انتهای پیام//ج.ر
 

صحبت‌های حجت‌الاسلام والمسلمین پناهیان استاد حوزه و دانشگاه در برنامه فرصت عاشقی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر