پوستر گوشی سامسونگ گلکسی S10e فاش شد +عکس

پوستر جدیدی از یکی از ارزان‌ترین اعضای خانواده گلکسی S10 در فضای مجازی منتشر شده که از رنگ زرد این گوشی رونمایی می‌کند.

پوستر گوشی سامسونگ گلکسی S10e فاش شد +تصویربه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی یک خبر جدید در فضای مجازی منتشر شده که به نظر می‌رسد حاوی پوستر گوشی مورد انتظار گلکسی S10e باشد. گفته می‌شود این گوشی ارزان‌ترین عضو خانواده گلکسی S10 است. بهترین قسمت ماجرا این است که این گوشی همراه با دیگر اعضای خانواده‌اش تنها دو روز دیگر رونمایی می‌شوند.

متاسفانه این پوستر هیچ اطلاعات جدیدی که ما از این گوشی نمی‌دانیم، به ما ارائه نمی‌دهد و تنها چیز جالب در این پوستر این است که ما مطمئن شدیم نسخه زردرنگی نیز از آن تولید می‌شود. شعاری که در این پوستر دیده می‌شود، «Premium fun for everyone» است. ترجمه این جمله به این مسئله اشاره می‌کند که استفاده از امکانات خوب حق همه مردم است و نباید صرفاً به کسانی که توانایی مالی بالایی دارند، محدود شود. در نتیجه با توجه به این شعار جذاب، شایعاتی مبنی بر ارزان قیمت بودن این گوشی تقویت می‌شود.

پوستر گوشی سامسونگ گلکسی S10e فاش شد +تصویر

تنها دو روز به رونمایی بزرگ سامسونگ مانده و این گوشی به همراه اعضای دیگر خانواده‌اش بالاخره پس از ماه‌ها انتظار رونمایی می‌شوند. سامسونگ مدتی است با خبرها، شایعات و موارد این چنینی درباره پرچمداران جدیدش فضای مجازی را زیر سلطه خود برده است.

اعضای دیگر خانواده گلکسی S10 شامل خود گوشی S10، گلکسی +S10 و گلکسی S10e می‌شوند. حرف‌هایی نیز از رونمایی اولین گوشی منعطف این شرکت که با نام گلکسی فولد، فلکس و F از آن در خبرها یاد می‌شود، گفته می‌شود. در کنار این گوشی‌ها قرار است یک نسخه از گلکسی S10 با قابلیت 5G نیز رونمایی می‌شود. با توجه به اطلاعاتی که تاکنون از محصولات سامسونگ منتشر شده است، متوجه می‌شویم که این شرکت امسال با قدرتی مثال زدنی به رویداد «آنپکد» خواهد آمد.


بیشتر بخوانید: اطلاعاتی جدید از طرح اولیه گوشی منعطف ال‌جی منتشر شد


انتهای پیام/

پوستر یکی از اعضای خانواده گلسی S10 فاش شد

برچسب ها: فناوری ، سامسونگ ، گلسی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار