کد خبر: ۶۹۷۰۵۷۳
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
کد خبر : ۶۹۷۰۵۷۳

وزش طوفان شدید موجب به هوا برخاستن دو قلعه بادی و برخورد آن با درختان شد که در نتیجه آن ۳ نفر از جمله یک کودک زخمی شدند.

لحظه وحشتناک به هوا برخاستن قلعه های بادی ! + فیلم///به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به هوا برخاستن ناگهانی دو قلعه بادی صحنه‌ای وحشتناک در مقابل چشم گردشگران انگلیسی رقم زد. پس از وزش ناگهانی باد شدید ناگهان این دو قلعه بادی در حالی که تعدادی سوار بر آن بودند، به آسمان برخاست و صحنه‌ای وحشتناک رقم زد. در این حادثه که در بعد از ظهر تاریخ ۱۶ ژوئن در پارک یورک شر انگلیس رخ داد سه نفر زخمی شدند که یکی از آن‌ها یک کودک ۳ ساله بود. این کودک بلافاصله به بیمارستان منتقل و بستری شد که گفته می‌شود خطری جان او را تهدید نمی‌کند.

ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی با تلفن همراه تهیه شده است لحظه وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی گردشگران با وزش باد شدید و شروع باران در حال ترک محوطه پارک هستند، ناگهان این دو قلعه بادی به هوا بلند می‌شود و به درختان برخورد می‌کند. بلافاصله شاهدان عینی تلاش کردند افراد گرفتارشده در زیر قلعه بادی را نجات دهند. بنا به گفته یکی از شاهدان عینی پس از وزش ناگهانی باد این قلعه بادی مانند یک ساک پلاستیکی به هوا بلند شد؛ بادی که به گفته این گردشگر، او هرگز در انگلیس شاهد آن نبود.

بلافاصله اورژانس پزشکی به کمک مجروحان حادثه از جمله یک دختر ۳ ساله شتافتند. وقوع این حادثه در این پارک شهر در انگلیس در حالی خبرساز می‌شود که حدود دو هفته پیش نیز حادثه‌ای مشابه در مقابل یکی از مراکز خرید روسیه خبرساز شده بود. پرواز ناگهانی یک قلعه بادی بر اثر باد شدید به آسمان موجب بیهوشی چهار کودک شد.


بیشتر بخوانید: به هوا برخاستن ناگهانی قلعه بادی فاجعه آفرید +فیلم


انتهای پیام/

 به هوا برخاستن قلعه بادی بر اثر طوفان شدید حادثه ساز شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر