کد خبر: ۶۹۷۳۶۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

در حال حاضر از ۸۵ هزار عضو هیأت علمی در کشور، ۵۰ هزار استاد در سازمان بسیج اساتید نام‌نویسی کرده‌اند.

نام نویسی ۵۰ هزار استاد در سازمان بسیج اساتیدبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمدرضا ابن‌ الدین حمیدی جانشین سازمان بسیج اساتید در مراسم بزرگداشت شهید چمران و روز ملی بسیج اساتید گفت : در حال حاضر از ۸۵ هزار عضو هیأت علمی در کشور، ۵۰ هزار استاد در سازمان بسیج اساتید نام‌نویسی کرده‌ اند.

وی با اشاره به اینکه این سازمان پس از شکل‌گیری در سال ۷۹، مقاطع مختلفی را پشت سر گذاشته است ادامه داد: پس از جذب و ساماندهی اساتید بسیجی، اولویت‌های فرهنگی مانند حلقه‌های صالحین و نشست‌های عمومی و تربیتی در دستور کار قرار گرفت.

جانشین سازمان بسیج اساتید گفت: علاوه بر این در دوره‌ ای پیوست‌ها و آموزش‌های فرهنگی را در اولویت قرار دادیم و سپس در راستای اعتلای حرکت سازمان بسیج اساتید حرکت‌ های جدیدی را از سال ۹۶ آغاز کردیم.
 
حمیدی افزود: یکی از رسالت‌های اصلی سازمان بسیج اساتید این است که از تمامی ظرفیت‌های موجود در میان اساتید بسیجی در مسیر اعتلای انقلاب و نظام بهره گرفته شود.
 
وی تصریح کرد: با وجود اینکه امروز سلبریتی‌ها به عنوان گروه مرجع جامعه شناخته می‌شوند، اما اساتید در میان مردم همچنان دارای احترام بالایی هستند و باید از این ظرفیت به درستی استفاده شود.

جانشین سازمان بسیج اساتید با اشاره به اینکه کارکرد‌های فرهنگی ـ تربیتی، آموزشی، پژوهشی، اجرایی و مستشاری به عنوان کارکرد‌های اصلی بسیج اساتید مورد نظر است، گفت: امروز اساتید بسیجی ما بدون توجه به گرایش‌های سیاسی خود می‌توانند دارای مرجعیت فرهنگی باشند و از این ظرفیت استفاده کنند.
 
انتهای پیام/ف.س
 

نام نویسی در بسیج اساتید بدون توجه به گرایش های سیاسی 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر