کد خبر: ۷۰۰۴۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

رئیس هیئت فوتبال خراسان جنوبی گفت: از فوتسالیست خراسان جنوبی جهت حضور در اردوی استعدادیابی تیم ملی دعوت شد.

قهوه چی رئیس هیئت فوتبال خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان، ازبیرجند؛ گفت: حسین رضایی به اردوی تیم ملی منتخبین استعداد‌های المپیاد فوتسال در سال ۹۷ که به میزبانی استان مرکزی برگزار خواهدشد، دعوت شد.

پوی افزود: در اردوی استعداد‌های منتخب که از بیست و پنجم تیر ماه سال جاری لغایت بیست و هشتم تیر ماه سال جاری به میزبانی استان مرکزی برگزار خواهدشد، ۲۸ نفر در اراک و ۲۵ نفر در ساوه زیر نظر مربیان تیم ملی تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد.

رییس هییت فوتبال خراسان جنوبی گفت: در المپیاد نوجوانان پسر کشور در رشته فوتسال در سال ۹۷ تیم منتخب خراسان جنوبی عنوان سومی را کسب کرده بود.

 

حضور تیم هندبال زغال سنگ طبس نماینده خراسان جنوبی در رقابت‌های کشوری

قدیمی رئیس ورزش و جوانان شهرستان طبس در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان، از بیرجند؛ گفت: تیم هندبال نونهالان زغال سنگ طبس نماینده استان در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های کشور اعزام شد.

وی افزود: تیم نونهالان پسر هندبال زغال سنگ طبس در مرحله مقدماتی مسابقات هندبال نونهالان پسر کشور با تیم‌های خمینی شهر، گیلان و هپکو اراک هم گروه است.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان طبس گفت: این مسابقات به میزبانی خمینی شهر اصفهان در حال برگزاری است.

حضور تیم تیراندازی خراسان جنوبی در رقابت‌های کشوری

سلیمانی دبیر هیئت تیراندازی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، گفت: تیم تیراندازی استان به سومین مرحله مسابقات آزاد کشور در دو رشته تپانچه و تفنگ اعزام خواهدشد.

وی افزود: در رشته تپانچه شیما و شکوفه بهزادفر و فائزه سرافرازی و در رشته تفنگ انسیه بهزادفر و مبینا کامیابی نمایندگان استان در این دوره از مسابقات خواهند بود.

دبیر هیئت تیراندازی خراسان جنوبی گفت: این دوره از مسابقات پنجشنبه و جمعه بیست و هفتم تیرماه سال جاری لغایت بیست و هشتم تیر ماه سال به میزبانی استان تهران برگزار خواهدشد.

انتهای پیام / ط آ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر