کد خبر: ۷۰۱۱۳۷۶
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
کد خبر : ۷۰۱۱۳۷۶
گروه : فارس » شیراز

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از انعقاد ۷۵ قرارداد با متقاضیان در شهرک‌های صنعتی فتح آباد و ناحیه صنعتی انجیره در مرودشت خبر داد.

ایجاد ناحیه صنعتی کامفیروز در مرودشت/انعقاد ۷۵ قرارداد با متقاضیان در شهرک‌های صنعتی مرودشتبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، احد فتوحی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از برنامه این شرکت برای ایجاد ناحیه صنعتی کامفیروز در شهرستان مرودشت خبرداد و گفت: مراحل امکان سنجی و انتخاب زمین انجام و هم اینک در مراحل اخذ استعلامات از دستگاه‌های اجرایی هستیم.

وی افزود: ایجاد این ناحیه صنعتی از مصوبات هیات وزیران است که باهدف فراهم کردن زیرساخت‌ها برای استقرار واحد‌های تولیدی و صنعتی و اشتغال پایدار در دستورکار شرکت شهرک‌های صنعتی فارس قرار گرفته و در این زمینه زمین آن به مساحت حدود ۳۰ هکتار مشخص شده و در مراحل اخذ استعلامات از دستگاه‌های اجرایی قراردارد.

فتوحی ادامه داد: در صورت اخذ پاسخ مثبت استعلام‌ها و طی تشریفات قانونی، ایجاد این ناحیه عملیاتی خواهد شد و طرح‌های زیرساختی نیز بصورت فاز به فاز در آن انجام خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد: با همکاری دستگاه‌های اجرایی، تاپایان امسال مراحل ایجاد این ناحیه صنعتی بعنوان سومین شهرک صنعتی در شهرستان مرودشت انجام شود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه هم اکنون در شهرستان مرودشت شهرک صنعتی فتح آباد و ناحیه صنعتی انجیره فعال است و در آن‌ها متقاضیان بخش صنعت سرمایه گذاری کرده اند گفت: هم اکنون حدود ۷۵ قرارداد با متقاضیان در این دو شهرک صنعتی منعقد که از این تعداد ۴۲ واحد با اشتغال ۵۸۰ نفر در مرحله فعالیت قراردارند.

وی اجرای طرح توسعه شهرک صنعتی فتح آباد را از برنامه‌های مهم این شرکت اعلام و تصریح کرد:در این زمینه برنامه‌هایی در دست اجرا قراردارد.

فتوحی تصریح کرد: با توجه به وجود متقاضیان سرمایه گذاری و ظرفیت محدود این دو شهرک صنعتی، ایجاد نواحی جدید صنعتی در این شهرستان ضرورت دارد و علاوه برکامفیروز، ایجاد ناحیه صنعتی درودزن نیز در برنامه این شرکت قراردارد.
انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر