کد خبر: ۷۰۲۶۲۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴
کد خبر : ۷۰۲۶۲۸۰

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی از ارائه ۳۰۰ پروژه برای نخستین همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ، رضا حسینی معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی در جلسه بررسی اقدامات اجرایی نخستین همایش بین المللی سرمایه گذاری استان با بیان اینکه توسعه و تسهیل فعالیت بخش خصوصی استان در راس امر همایش سرمایه گذاری آذربایجان غربی قرار دارد افزود: این رویداد در روز‌های ۱۰ و ۱۱ مهرماه بمدت دور روز با حضور اعضا هیات دولت و در پانل‌های تخصصی حوزه معدن، کشاورزی، عمران شهری، صنعت و گردشگری برگزار می‌شود.

او با اعلام اینکه حدود ۳۰۰ پروژه برای جذب سرمایه گذار در این همایش ارائه خواهد شد ادامه داد: بازدید از محل پروژه‌ها یکی از راهکار‌های شفافیت در جذب سرمایه گذار است که باید پروژه‌های نیمه تمام و نیاز به مشارکت بخش خصوصی در یک پانل تخصصی ارائه گردد.

حسینی بیان کرد: در این بین اولویت در پروژه‌های بخش کشاورزی استان است چرا که با توجه به غنای آن در استفاده از ظرفیت‌های آن در گذشته غفلت‌هایی صورت گرفته است.

معاون امور اقتصادی استاندار گفت: یکی از مزایای جذب سرمایه گذار خارجی علاوه بر انتقال تجربه و تکنولوژی استفاده از تجربه مدیریت‌های جدید و کشف بازار‌های هدف صادراتی است.

حسن انتظار رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه نیز در این نشست از اهتمام مدیریت استان در راه انداری واحد‌های راکد تقدیر کرد.

در ادامه این جلسه مسئولین کمیته‌های تخصصی و اعضای جلسه گزارشات و نظرات خود را ارائه نمودند.
 
انتهای پیام/م
 

برگزاری جلسه بررسی اقدامات اجرایی نخستین همایش بین المللی سرمایه گذاری استان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر