کد خبر: ۷۰۵۵۳۹۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
در تهران ما پیگیری شد؛

در تهران ما موضوع شکایت رانندگان و شهروندانی ازعوارضی مسیر تهران به اسلامشهر راپیگیری کرد.

به دعوت شما/ الکترونیکی شدن عوارضی ها داد مردم را درآورد/ متولی دریافت جریمه‌های رانندگی کیست؟به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، تعدادی از شهروندان درباره عوارضی‌های جاده و پرداخت الکترونیکی آن شکایتی داشتند؛ یکی از مخاطبان برنامه تهران ما درباره مشکلی که عوارضی شهر آفتاب برای او به وجود آورده است، به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: تا پیش از پایان سال گذشته عوارضی شهر آفتاب تهران به سمت اسلامشهر هیچ عوارضی دریافت نمی‌کرد.

او ادامه داد: البته از ابتدای امسال قرار بود که این عوارضی به بعد از فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل شود، موضوعی که تا به امروز عملیاتی نشده است.

این شهروند درباره دریافت پول از سوی این عوارضی، بیان کرد: جالب است که از ابتدای امسال و با الکترونیکی شدن عوارضی، از پلاک خودرو‌ها عکس برداری شده و مبلغ جریمه برای خودرو‌ها اعمال می‌شود.


بیشتر بخوانید: اختصاص ۶ هزار میلیارد تومان به واحد‌های تولیدی استان تهران


او تصریح کرد: یعنی نه تنها عوارضی به بعد از فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل نشد بلکه حتی جریمه‌ای که در گذشته اخذ نمی‌شده هم اکنون گرفته می‌شود.

دریافت عوارضی در اختیارات وزارت راه و شهرسازی است

 عیسی فرهادی فرماندار شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه مطالبات گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره دریافت عوارض در شهر آفتاب و عکس برداری از پلاک خودرو‌ها و جریمه شدن آنها، بیان کرد: دریافت عوارض مربوط به اختیارات وزارت راه و شهرسازی است و به همین دلیل فرمانداری هیچ دخالتی در این حوزه ندارد.

فرماندار تهران ادامه داد: موضوع عکس گرفتن از پلاک خودرو جریمه شدن شهروندان هم در اختیارات پلیس راه است که در این حوزه هم باز فرمانداری نمی‌تواند دخالت کند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
پس فرمانداری در چه چیزی دخالت دارد؟ برای رعایت حقوق شهروندی چه کسی مسئول است.
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر