کد خبر: ۷۰۷۰۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴

دکتر دندانپزشک اراکی به ممنوعیت مادام العمر از فعالیت‌های پزشکی محکوم شد اما این رأی هنوز قطعی نیست و روناک و امیرعلی ۳ ساله که قربانی قصور پزشکی شدند در زندگی نباتی به سر می‌برند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، زندگی نباتی و مرگ سهم امیرعلی و روناک کوچولو شد. پسر و دختر سه ساله‌ای که تقریبا یک سال پیش با مادران شان راهی یک دندانپزشکی شدند تا کار ساده‌ای روی دندان‌های کوچک شان انجام شود. اما همین کار ساده به مصیبت و فاجعه‌ای بزرگ تبدیل شد.

سرنوشت هولناک امیرعلی و روناک / حکم سنگین برای خانم دکتر اراکی + عکس

هر دو روی یک تخت در یک دندانپزشکی و زیر دست یک دکتر دندانپزشک دچار عارضه‌های وحشتناکی شدند؛ روناک تاب نیاورد و بعد از ۳۸ روز جان باخت. امیرعلی، اما زنده ماند، ولی چه زنده ماندنی؛ او حالا ۸ ماه است که فقط روی تخت خوابیده و تنها نفسش است که میرود و میآید.

سرنوشت هولناک امیرعلی و روناک / حکم سنگین برای خانم دکتر اراکی + عکس

نه می‌تواند حرف بزند و نه می‌تواند راه برود. او حالا با چهار سال سن به زندگی نباتی محکوم شده است. در حال حاضر بعد از گذشت تقریبا یک سال از حادثه‌ای که برای روناک افتاده و ۸ ماه از اتفاقی که برای امیرعلی افتاده، هنوز پرونده در نظام پزشکی اراک و دادسرا بلاتکلیف مانده و با وجود محکومیت خانم دکتر، باز هم به دلیل اعتراض او پرونده در تجدید نظر بررسی می‌شود.

هنوز این پرونده سرگردان است و مجازاتی هم برای پزشکی که قصور کرده در نظر گرفته نشده است. تنها درخواستی که این دو خانواده پس از ماجرای هولناکی که در سرنوشت‌شان رقم خورده، دارند، همین است.

مجازات خانم دکتر که عامل مرگ دخترم است را می‌خواهم

روناک یک سال از آن شهریور ماه شوم برای خانواده رضایی‌زاده می‌گذرد. از آن روزی که روناک سه ساله را برای پرکردن دندان‌هایش به یک مطب دندانپزشکی در اراک بردند. دختربچه را برای درمان داخل اتاق بردند؛ روناک خون‌دماغ شده بود، ترسیده بود و درنهایت هم این دختر کوچولو نتوانست تاب بیاورد و درست هنگام درمان دندان‌هایش دفتر زندگی‌اش برای همیشه بسته شد. روناک ۳۸ روز روی تخت بیمارستان بود و بعد از آن نفسش قطع شد، مرگ مغزی شد و همه چیز تمام شد. حالا نسرین، مادر روناک، بعد از گذشت یک سال هنوز هم برای دخترش که به آسانی او را از دست داد، آن هم در مقابل چشمانش اشک می‌ریزد. تنها چیزی که او را آرام می‌کند، روشن‌شدن تکلیف این پرونده و مجازات مسببان مرگ دخترش است. نسرین هنوز هم لحظه مرگ دخترش را از ذهنش نمی‌تواند دور کند. این مادر جوان هنوز هم باور ندارد که درمان دندان دردانه‌اش به بهای از دست‌دادن او تمام شد.


داغ ترین حوادث امروز:

پرونده طلاق خواننده معروف و همسرش به جریان افتاد + عکس

دختری با حافظه دو ساعته! + عکس

کشف بقایای هزاران جنین در خانه یک پزشک

جراحی لاغری به قیمت جان زن ۴۰ ساله تمام شد/ پزشک ناشی روده «ستاره» را سوراخ کرد! + جزئیات

طراحی سرقت‌های شبانه پای بساط مواد مخدر! + گفتگو باخفاش‌های باتری‌دزد

این آقا داماد خوش تیپ ۱۰ زن صیغه‌ای دارد / رویا ۳ روز بعد از عروس شدن فهمید!

بن بست ۱۰ ساله در یافتن جسد زن تهرانی

جسد زن جوان در باغچه خانه پیدا شد! + عکس

نجات نوزاد ۴۰ روزه از دست مادر روانی

 مرگ مشکوک سرباز تهرانی

صحبت‌های دردناک زنی که دل و اموالش را یکجا باخت

نامزد متهم مخفیگاهش را لو داد

پیچ ۷ سانتی در معده بچه بازیگوش بوشهری


سرنوشت هولناک امیرعلی و روناک / حکم سنگین برای خانم دکتر اراکی + عکس

پرونده مرگ روناک به کجا رسیده است؟

در پرونده او قصور پزشکی صددرصد مشخص شده است. در نظام پزشکی هم وقتی این اتفاق افتاد، آن دندانپزشک به ممنوعیت مادام‌العمر از فعالیت‌های پزشکی محکوم شد؛ ولی به این رأی اعتراض کرد و این پرونده به تجدید نظر نظام پزشکی اراک فرستاده شد، اما هنوز تکلیف مشخص نشده است و در دادسرا هم می‌گویند باید رأی در نظام پزشکی قطعی شود تا بتوان مجازات را برای این دکتر تعیین کرد.

این خانم الان آزاد است؟

بله؛ همان زمان با قرار وثیقه آزاد شد و الان هم در تهران زندگی می‌کند با شوهرش از اراک رفتند و فقط می‌دانیم که در تهران است؛ دیگر هیچ خبری از او نداریم.

یعنی اصلا بعد از این اتفاق او را ندیدید؟ برای بخشش و پیگیری به سراغ‌تان نیامد؟

نه اصلا؛ حتی یک‌بار هم دلجویی نکرد. دو بچه زیر دست همین خانم زندگی‌شان نابود شد، ولی او حتی یک عذرخواهی و یا دلجویی نکرد. بعد از مرگ روناک، او همچنان به کارش ادامه می‌داد. تازه تبلیغات مطبش را هم در کل اراک بیشتر کرد و من فقط عذاب می‌کشیدم. تا این‌که چند ماه بعد امیرعلی هم زیر دست همین خانم به زندگی نباتی دچار شد و بعد از آن در مطب را پلمپ کردند.

سرنوشت هولناک امیرعلی و روناک / حکم سنگین برای خانم دکتر اراکی + عکس

پس یعنی هنوز بحث دیه هم به نتیجه نرسیده است؟

از آن‌جا که پرونده روناک و امیرعلی با هم یکی است، منتظر نتیجه آخرین مرحله پزشکی قانونی امیرعلی هستیم تا بعد از آن میزان دیه و پرداخت آن مشخص شود؛ ولی فعلا که هیچ پولی دریافت نشده است، اما باور کنید برای ما پول مهم نیست. من فقط می‌خواهم مسبب مرگ دخترم مجازات شود، پرونده‌اش به نتیجه‌ای برسد و حداقل تسکینی باشد بر دل زخم خورده ما.

فقط همین یک فرزند را داشتید؟

بله؛ دخترم تازه سه ساله شده بود. او جلوی چشمانم پرپر شد. من دو بار مرگ او را به چشم دیدم؛ یک‌بار در مطب و زیر دست دندانپزشک، یک‌بار هم در بیمارستان وقتی دیگر نفسش قطع شد و جان داد.

سرنوشت هولناک امیرعلی و روناک / حکم سنگین برای خانم دکتر اراکی + عکس

آن روز برای چه کاری دخترتان را به این دندانپزشکی بردید؟

می‌خواستم دندان‌های دخترم را پر کنم.

چطور شد که این حادثه برای روناک پیش آمد؟

وقتی روناک را داخل اتاق بردیم، سه نفر دست و پایش را گرفتند. از طرفی ناگهان روناک دچار خونریزی بینی شد. از خانم دکتر خواستم دخترم را رها کند، اجازه دهد خونریزی رفع شود، ولی او یک پنبه داخل بینی دخترم کرد و گفت اتفاقی نمی‌افتد، اما پس از پنج دقیقه صورت و بدن دخترم رو به کبودی رفت. آن‌جا امکانات برای احیای کودک وجود نداشت، چشمان دخترم را دیدم که از حرکت ایستاد. آن خانم پنبه لوله‌ای را از بینی کودکم خارج کرد، حجم زیادی خون از بینی روناک خارج شد و بلافاصله از طریق اورژانس دخترم را به بیمارستان امیرکبیر اراک منتقل کردند.

دخترم به کما رفته بود و بعد از ۳۸ روز پس از آن‌که سطح هوشیاری‌اش کم و کمتر شد، اعضای حیاتی بدنش مثل قلب و ریه یکی‌یکی از کار افتاد و روناک تسلیم مرگ شد. روناک مرد و زندگی ما هم نابود شد. الان یک سال است که ما زندگی نمی‌کنیم. لحظه مرگ روناک و لحظه‌ای که روی تخت مطب در حالی که سه نفر او را گرفته بودند و کبود شده بود را هرگز فراموش نمی‌کنم. حالا هم فقط می‌خواهم مسبب مرگ دخترم مجازات شود. در این یک سال حادثه فراموش شده و پرونده هم به هیچ کجا نرسیده است. کاش کسی به فریاد ما هم گوش می‌کرد.

در پرونده روناک قصور پزشکی صددرصد مشخص شده است. در نظام پزشکی هم وقتی این اتفاق افتاد، آن دندانپزشک به ممنوعیت مادام‌العمر از فعالیت‌های پزشکی محکوم شد؛ ولی به این رأی اعتراض کرد و این پرونده به تجدید نظر نظام پزشکی اراک فرستاده شد، اما هنوز تکلیف مشخص نشده است و در دادسرا هم می‌گویند باید رأی در نظام پزشکی قطعی شود تا بتوان مجازات را برای این دکتر تعیین کرد

امیرعلی قربانی قصور پزشکی

سه سال و نیم بیشتر نتوانست مثل بقیه بچه‌ها زندگی کند، کودکی کند، شیطنت کند و بخندد. سهمش فقط همین سه سال و نیم بود. بعد از آن در یک دندانپزشکی زندگی‌اش نابود شد، بی‌آن‌که حتی بتواند حرف بزند و بخندد، روی زمین افتاده و پدرش و مادرش از او پرستاری می‌کنند. ۸ ماه است که امیرعلی نتوانسته حتی راه برود؛ روی زمین دراز کشیده و لحظه‌های نابودی زندگی‌اش را تماشا می‌کند.

پسربچه‌ای که او هم زیر دست دندانپزشک روناک دچار ایست قلبی شد و به دلیل نرسیدن اکسیژن به مغزش محکوم به زندگی نباتی شد. تاسوعا و عاشورای همین امسال بود که تصاویر امیرعلی در کوچه و خیابان‌های شهر اراک به چشم می‌خورد. خانواده او از عزاداران حسینی می‌خواست برای شفای پسرشان دعا کنند. غلام ترابی، پدر امیرعلی، ۸ ماه زندگی سخت و طاقت‌فرسای‌شان را روایت می‌کند:

چه شد که پسرتان را در اراک به آن مطب بردید؟

من از اتفاقی که در آن مطب افتاده بود، خبر نداشتم. خانواده من و همسرم در اراک زندگی می‌کنند؛ ولی ما خودمان در تهران زندگی می‌کردیم. آن زمان برای میهمانی به اراک رفته بودیم که همسرم به همراه پدرزنم امیرعلی را به مطب دندانپزشکی می‌برند تا دندان‌هایش را بکشند، اما دکتر می‌گوید باید دندانش را به جای کشیدن ترمیم کنیم. آن‌ها یک میلیون و خرده‌ای واریز می‌کنند تا دندان‌های پسرم ترمیم شود، ولی این اتفاق برایش می‌افتد.

دقیقا چه اتفاقی افتاد؟

همسرم می‌گوید چند متر عقب‌تر ایستاده بوده؛ ولی دیده که سه نفر دست و پای پسرم را گرفته‌اند و آن خانم هم مشغول به کارش شده؛ اما دقایقی بعد پسرم دچار ایست قلبی می‌شود و این زن هم اصلا کار احیا را بلد نبود. بلافاصله شوهرش را که او هم دندانپزشک بود و طبقه بالای همان مطب کار می‌کرد، صدا می‌زد. همزمان اورژانس هم می‌رسد و پسرم به بیمارستان منتقل می‌شود. امیرعلی به زندگی برمی‌گردد، ولی به دلیل نرسیدن اکسیژن به مغزش قسمتی از مغزش آسیب می‌بیند.

امیرعلی چرا ایست قلبی کرد؟

هنوز دلیل اصلی مشخص نیست، ولی براساس تحقیقات امیرعلی هم بر اثر ترس و هم گویا بر اثر دوز بالای داروی بی‌حسی دچار ایست قلبی شد.

چه شد که با این مطب آشنا شدید؟

وقتی به اراک رفتیم، متوجه تبلیغات زیاد این مطب شدیم؛ همه جا تبلیغ کرده بود؛ حتی بخشی از خدماتش را هم رایگان اعلام کرده بود. همین تبلیغات باعث شد که به آن‌جا برویم، ولی اگر می‌دانستیم که چند ماه قبل یک دختربچه در آن‌جا فوت کرده هیچ وقت به آن‌جا نمی‌رفتیم؛ گویا، چون علت مرگ روناک و قصور پزشکی هنوز مشخص نبود، برای همین مطب را هم پلمپ نکرده بودند.

پرونده شما به کجا رسیده است؟

در نظام پزشکی که هنوز بلاتکلیف است؛ با وجود صدور رأی، اما به خاطر اعتراض پرونده هنوز در تجدید نظر است. الان سه ماه است که پرونده در تجدید نظر مانده و هنوز جوابی نگرفتیم. درباره دادسرا هم باید پرونده در نظام پزشکی مشخص شود و بعد از آن رأی صادر شود. درخصوص پرداخت دیه هم به امیرعلی یک سال طول درمان داده‌اند تا وضعیتش ثابت شود و مشخص شود که چه میزان دیه باید دریافت شود؛ ولی پول برای ما مهم نیست. من فقط سلامتی پسرم را می‌خواهم.

حال امیرعلی چطور است؟

تا دو ماه پیش از طریق یک لوله که به معده‌اش وصل بود، مایعات را به او می‌خوراندیم؛ ولی خدا را شکر الان آن لوله را برداشته‌اند و غذا‌های له‌شده را به او می‌دهیم. هر روز هم باید کلاس‌های کاردرمانی برود؛ دست و پاهایش کمی نرم شده است، ولی همچنان زندگی نباتی دارد، می‌خوابد و بیدار می‌شود و به او غذا می‌دهیم.

پزشکان درباره وضع سلامت او چه می‌گویند؟

آن‌ها هیچ امیدواری که امیرعلی مثل قبلش شود به ما نمی‌دهند. می‌دانیم که دیگر پسرمان مثل گذشته نخواهد شد؛ آن پسربچه بازیگوشی که هر روز وقتی از سرکار برمی‌گشتم با هم کشتی می‌گرفتیم، بازی می‌کردیم و به پارک می‌رفتیم، دیگر هرگز او را نخواهم دید. فقط کمی در عضلاتش شاهد پیشرفت بوده‌ایم که نرم‌تر شده است و تکان می‌خورد. حتی خود امیرعلی بود که آن لوله‌ای که در بینی‌اش بود را با دستانش برداشت.

شما آن خانم دکتر را دیده‌اید؟

روزی که امیرعلی را به مطب بردند، من همراه‌شان نبودم. برای همین اصلا آن زن را ندیدم؛ چراکه بعد از حادثه هم حتی یک‌بار به دیدن‌مان نیامد و هیچ دلجویی نکرد.

هزینه‌های درمان امیرعلی را خودتان پرداخت می‌کنید؟

بله؛ هزینه‌هایش زیاد است. ۲۰ روز نخست این حادثه فقط ۲۵‌میلیون تومان هزینه کردم. الان حداقل روزی ۱۰۰‌هزار تومان بابت کلاس‌هایش پرداخت می‌کنم؛ هزینه‌های پزشک مغز و اعصابش هم از یک طرف. الان امیرعلی به همراه همسرم در اراک نزد خانواده من و همسرم زندگی می‌کنند. برای این‌که من سرکارم و همسرم به تنهایی نمی‌تواند از پس کار‌های امیرعلی بربیاید؛ برای همین من هم می‌روم و به آن‌ها سر می‌زنم. زندگی ما واقعا از هم پاشیده و من هم هر چه درآمد دارم، خرج پسرم می‌کنم. با این حال این مسائل اصلا مهم نیست و من برای سلامتی پسرم حاضرم همه زندگی ام را بدهم.

شغل شما چیست؟

جوشکارم و در تهران کار می‌کنم.

فقط همین یک فرزند را دارید؟

بله؛ امیرعلی الان ۴‌سال و ۴ ماه دارد.

منبع:رکنا

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۱۲
در انتظار بررسی: ۰
مجید
|
Germany
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
این دکتر با طراحی و دکور جالب و منشی های ویژه مکان جذابی برا بچه ها ایجاد کرده بود و یه ساختمان دو طبقه رو کلینیک کرده بود شوهرش هم طبقه بالا بود من از مطبش عکس هم دارم دست نوشته هم دارم که برا تعیین تکلیف وضعیت بچه ام( کودک بنده به خاطر شیمیدرمانی دندونهاش اسفنجی شده بودند و استحکام نداشتن و درد داشت) که قرار بود دندان هاش رو درست کنه وقت داشتیم حتی وقتی تماس گرفتم که عکس رو ببرم ببینم دستگیر شده بود، خلاصه خطر از بیخ گوشمون رد شد،اما من دیدم که منشی ها جلو پدر و مخصوصا مادر بچه رو محکم میگرفتن حتی برا معاینه به من گفت برو بیرون من گفتم نه خودم به بچه ام بگویم دهنت رو باز کن این کار رو به راحتی انجام میده،،،،
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
سردرد شدم ،یکی نیست بگه بی شرف بچه سه ساله سه نفری دست و پاشو بگیرن از ترس دل میترکونه بمیرم چی کشیدن بچه ها اون دقایق لااقل این جور وقتا از پدر مادر کمک میگیرن بچه احساس امنیت کنه یادمه بچمو بردم آمپول بزنن همین کارو کردن میخواستم درمانگاه رو سرشون خراب کنم بچمو که بغل کردم احساس کردم قلبش از سینش داره میزنه بیرون از ترس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
باید قصاص شود
س ل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
لطفا معرفیش کنید تادوباره کسیو به کشتن نداده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
خودت انتقام بگیر
خودتو راحت کن
پاسخ ها
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
حتما تو فامبلش هستی
Hadis
|
Sweden
|
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
اعدام باید گردد
اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
چطور حتی یه دلجویی ساده نکرده خیلی متاسفم . انسانیت مرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
چرا سه نفر باید دست و پای بچه رو بگیرند بچه از ترس سکته کرده یه کم روانشناسی یاد بگیرن بهتر نیست یک دندانپزشک خانم کودکان در شهر ما هست مطبش پر از اسباب بازی و مداد رنگی و خیلی خوش برخورده والا من آدم گنده میرم دندانپزشکی میترسم چه برسه ۳ نفر دست و پامو بگیرند خدا رحم کنه
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
حداقل نام و نام خانوادگی دکتر رو بگید که توی تهران کسی بهش مراجه نکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
امسال ۳۳ درصد قبولی رشته های پزشکی مربوط به سهمیه ای ها بوده به زودی با یه موج از پزشکایی روبرو میشیم که هیییییچییییی نه بلد بودند نه تو تمام دوران تحصیل یاد گرفتن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
کاش نام این دکتر رو میگفتند. من که دیگه پیش دکتر زن نمیرم
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
این نادانی و جهالت پزشکی پزشکان ۱ درصد مربوط به سهمیه هاست و ۹۹درصد مربوط به دوران آموزشی پزشکان در دانشگاه هاست آموزش در دانشگاهها و ارایه جزوه دو صفحه ای در هر ترم برای دروس ۱۰ واحد عملی، پزشکان آینده خدا می داند الفبای علم پزشکی را بداند
مارامدافع چادرحضرت زهرا س افریده اند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
متاسفانه وقتی باپارتی بازی وسهمیه وارددانشگاه میشن این شرایط هم به وجودمیاد
ومتاسفانه درمواردی هم ازشون حمایت میشه واین مسئله باعث زیادشدن اینجورتخلفات شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
خب فرض میکنیم حالا با پایرتی وارد شدند!
چطوری دهها واحد درس تئوری و عملی رو پاس میکنند!
حتما اونجا هم با سهمیه نمره میگیرند!!200 تا استاد درسهای مختلف هم براشون پارتی بازی میکنند!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
وارد دانشگاه شدن که مهم نیست چطوری خارج شدن مهمه
تو خیلی از کشورها هر کسی به راحتی با دادن شهریه میتونهه بره هر رشته ایی که خواست درس بخونه پارتی و سهمیه هم لازم نیست
اما خارج شدن از دانشگاه کار هر کسی نیست
شهروند تجریش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
انشا الله حال برادرش هر چه سریعتر خوب شوود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
شاید آن زن یک داندانپزشک قلابی است هر چه زودتر اعدام بشود دیگر کسی از دست او آسیب نبیند.
محمد اسماعیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
متاسفانه نظام پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی هم مقصر هستند. مدرک الکی میدن بدون تحقیق بدون گرفتن آزمونی درست و حسابی فقط مدرک میدن اونم به شغلی که با جون مردم کار داره.
سهمیه ها هم از طرف دیگه باعث شده هر کسی پاش به پزشکی باز بشه بدون داشتن توانمندی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
برای این دکتر نما، باید حکمی عبرت آموز بدن تا همچین دکترنماها جرات طبابت ریالی رو نکنن
شهروند اراکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
اعدام باید گردد
ناشناس
|
Singapore
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
کوچکترین ارفاق یعنی نامردی به این خانواده داغدار. این خانوم حتما بایست مجازات و تمام مدارک تحصلیلشو رو باطل کرد ولو سهوا.
و بایست تست علمی گردد و در نبود تخصص دانشکده و استادان این دانشجو هم مجازات بشوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
درآمد یه سوال دکترا یه عمر کارگر تا آخر عمر کار نکنه براش مهم نیست کلا برای مریض هيچی ارزش قائل نیستند قدر این معلما رو نمیدونیم
پاسخ ها
فاطمه-اهواز
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
جناب دقیقا چی چی فرمودین... جمله بندیتون خیلی خیلی نامفهومه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
نه تنها اين بلكه اگثر كامنتها نامفهوم و گيج ميزنند . اكثريت از روي احساس حرف ميزنند و نه از روي عقل و منطق .
واي بحال جامعه هيجان زده و احساسي و بي منطق .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
تنها شغلی دارند‌ به دلار میگیرن اگه حقوق معلم برابر باشه همچین چیزی نمیشه دکتر دکتر قدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
هیچ وقت نمی تونید خودتونو جای اون خانواده بگذارید باید قصاص بشه حتما با پارتی وارد دانشگاه شده متاسفم
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
اقاي ريسي خودت به اين پرونده رسيدگي کن داغ فرزند داغ کوچکي نيست لطفا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
پزشکی که با پول و سهمیه درس می خوند سوادی ندارد باید جلوی این پزشکها رو گرفت که این طور با جون مردم بازی نکنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
از كجا ميدوني سهميه بوده ؟؟؟؟؟
چرا زود و احساسي قضاوت ميكنيد ؟؟؟؟
بدبختي اين ملت يكيش از همين احساسي شدنهاست .
بدن افرادمختلف واكنشهاي مختلف نسبت به يك عمل خاص دارند
اين همه مريض را درمان كرده ، شايد از شانسش اين يكي بد قلق به تورش خورده ؟ ؟
بايد صبر كرد نتيجه تجديد نظر را ديد سپس قضاوت كرد .
شايد اينكار شما يكطرفه به قاضي رفتن باشه و ظلم به آن دكتر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
دلیلش هر چیزی باشه قبولی پزشکی با سهمیه یعنی بازی با جون مردم پزشکی شغل خاصیه فقط باید کسایی واردش بشند که واقعا لیاقتشو از نظر فردی دارند نه با کمک سهمیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
چرا برای درمان دست و پای بچه ها می بستند
درست کردن دندان به این روش خیلی غلطه
این دکتر این نفهمیده
خیلی متأسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
توی کمیسیون پزشکی طرف پزشک رو بیشتر میگیرند تا مردم بیچاره. .خدابرس به داد مردم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
اول عدالت و ميزان را براي خودت و سايرين تعريف بكن ، بعد از آن بگو كميسيون به كدوم طرفه !
ChiChi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
حتی فکر همچین فاجعه ای دیوونه‌م میکنه.

پزشک داروسازی رو سراغ دارم که حتی دیپلمو پاس نکرده. با پارتی مدرک داروسازیشو جور کرده. نه که مدرکش جعلی باشه نه. به خدای بزرگ قسم که یه فرزند شهید براش مدر معتبر و قانونی دست‌وپا کرده. خودش معتقده مدرک و تحصیل مهم نیست و تجربی کار میکنه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
تو مدركشو ديدي ؟؟؟؟!!!!!!!
م.ج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
چقدر غم انگیزه واقعن! چقدر قلبِ آدم درد می گیره!خدایا خودت شاهد هستی به رفتارهای ما! آخه چطور بعد از مرگ یک انسان ، به کارش ادامه داد! اون هم یک بچه ! مگر همچین چیزی میشه؟چرا هیچ کاری نکردند؟پناه بر خدا.پناه بر خدا .
اینقدر هزینه ها زیاده .... اینقدر سخت هست براشون.... خدایا خودت کمکشون کن.خودت ، فقط خودت دستِ ما رو بگیر.
امیدوارم امیرعلی روز به روز بهتر بشه به کرمت یا ارحم الراحمین.آمین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
يه راننده تاكسي هم ممكنه آدم زير كنه ! ديگه نبايد رانندگي بكنه ؟
قتل عمد نكرده كه ؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
تو از فک و فامیلای این به اصطلاح دکتری؟؟؟ که زیر همه پستا اومدی ازش جانبداری می کنی؟؟؟؟
پرویز
| Turkey |
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
یه راننده اگر کسی رو زیر کنه بکشه اگر مقصر باشه بله حتما گواهینامش باطل میشه و مجازان هم میشه. و دیگه نباید رانندگی هم بکنه!..
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
آخه اين قوانين رو از كجا آوردي "آقا پرويز " ؟!
چند نفر رو ديدي كه با تصادف منجر به مرگ گواهينامشو باطل كردند ؟؟!
چرا از خودت قانون در ميكني ؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
آقاي ناشناس 1032
من نه فاميل اين دكترم و نه اصلا ميشناسمش ونه ارتباطي با اون دارم .
من از حق و انصاف و عدالت جانبداري ميكنم
از واقعيتها و منطق دفاع ميكنم
نه از تصميمات آني و هيجاني شما
پرویز ناظم
|
Turkey
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
همه چیز یک طرف عدم دلجوییش از هر دو خانواده و پشیمان نبودنش یک طرف.. نباید بدون مجازات بمونه چون این دکتر از انسانیت بویی نبرده.
برای امیرعلی دعا کنیم
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
اول از همه مقصر سیستم قضاییه که این اعمال وحشیانه رو قصور میدونه. وقتی بک آدم بی وجدان ترس نداشته باشه از قانون این اتفاقها می افته. . بابا سه نفر آدم دست و پای آدم بزرگ و بگیرن سکته میکنه آدم.
دوم جامعه ی خالی از وجدانه که نه فقط در پزشکی که در اکثر مشاغل و مناصب تاثیرش رو روو زندگیه همدیگه داریم میبینیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
برای همین در دانشگاه سهمیه نباید باشد که آدم های توانمند بتوانند قبول شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
خدا به پدر ومادر امیر علی صبر بده
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
وقتی رتبه یک کنکور تجربی با رتبه 80 هزار تو یک رشته و سر یک کلاس میشینن تکلیف مشخصه
یه پزشک ممکنه یه نفر به کشتن بده اما یه مدیر یه جامعه رو به نابودی میکشونه.
سهمیه ها رو بیشتر کنید وضعیت خود به خود درست میشه!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
واقعا باید این جور پزشکان را محاکمه کنند و حبس ابد و یا اعدام برایشان در نظر بگیرند تا دیگران به راحتی با جان بیماران بازی نکنند باید این جور پزشکان بی مسئولیت و بی تجربه و بی رحم را به سزای اعمالشان رساند تا عبرتی باشد برای دیگر پزشکان . واقعا که اگر خانواده ی خودشان بود این بلا را به سرش می آوردند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
انشأالله به حرمت این شب ها حضرت علی اصغر وحضرت رقیه نگاهی به این طفل کنند.انشاالله که هیچ بچه ای روتخت بیمارستان نباشه
شهروند اسلامشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
دکتر ها اکثرا پولکی شدن
وقتی همه چیز بشه پول بهتر از این نمیشه
اسمشون دکتره ولی از علم پزشکی هیچی بلد نیستند
فقط میرن دانشکاه تا مدرک بگیرند و کسب در امد کنند
دکترهای زمان گذشته کار بلد بودن به قسم پزشکی ایمان داشتند تا علت بیماری را پیدا نمیکردن دست از کار نمیکشیدن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
جنابعالي از پزشكي چي ميدوني كه اظهار نظر و كارشناسي ميكني ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
آقا یا خانم (ناشناس) شما احتمالا از همین قماش پزشکایی که داری خودتو میکشی؟؟؟ شما اظهار فضل کن ببینیم چی به چیه؟؟؟
ایمان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
در جواب ناشناس:
طبق تحقیقات 30 درصد از مرگ و میر در بیمارستانها ناشی از اشتباهات پزشکان در تشخیص بیماری هست،
مابقی هم احتمالا یا بیماریشون خطرناک نبوده یا بدنشون قوی بوده که نمردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
قاتل در لباس پزشک = گرگ در لباس بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
ما بچه سه ساله داشتیم دندونش عفونی شده .
هیچ گس جرات نکرد دست بهش بزنه بکشتش .
میکفتن نمیشه .
دکتره قلابی بوده .تازه وارد بوده فقط دنبال پول بوده.
وگرنه بچه دندون پر کردن داره.
اگ دکتر بود میگفت نمیشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
خودتو معرفي كن پروفسور !
تا چه حد شكسته نفسي ميكني آخه !؟
بگو پروفسور دندانپزشكي هستي !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
مگه هزینه پر کردن دندون چنده؟ همون موقع که مبلغ بالایی درخواست کرده باید مخالفت می کردن. خیلی مایه تاسف هست.حیف بچه ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
اخه ادم علقل بچه تا شش سالگی دندونش میفته .
چککارداشتی ب پر کردن دندانش.
اینا ک چیزی بلد نیستن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
خدا شفاش بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
کیا به اینها مدرک میدن؟ خدمات رایگان میذاشته مردم بیان تجربه اندوزی کنه؟! تازه بیشتر از یک میلیونم از خانوادش گرفته برای پر کردن؟! وقتی یک نفر بچه رو زده گشته و نمیدونسته که با گذاشتن پنبه خونریزی باعث گرفتن تنفس بچه میشه و حتی کمک های اولیه رو و احیا رو نمیدونسته بیجا کرده اون کسی که بهش مدرک دکتری داده وقتی یکی رو کشته چرا مطبشو نبستن باید حتما یه نفر دیگه کشته میشد یا آسیب جدی میدید تا پلمب بشه مطبش؟! بعدشم بعد از دو تا قصور پزشکی صد در صدی که داشته اعتراض کرده چرا مادام العمر از پزشکی محروم شدم؟!چه رویی داره توقع داره ده نفر دیگه رو بکشه کسی هم چیزی بهش نگه؟! این اتفاق هر جای دنیا بود همون اول مطبش پلمپ میشد و جریمه چند میلیاردیش میکردن و تمام هزینه درمان هم گردن پزشک باید باشه و زندانی هم باید بشه این آدم بی وجدان. چه جوری دوباره به فکر پزشک بودن هستی در حالی که باعث این جنایت ها شدی بی وجدان ؟؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
چرا يكطرفه به قاضي ميري ؟
چرا زود قضاوت ميكني ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
برای یک مدت محدوداز طبابت منع می شود شاید مبلغی جریمه هم بدهد بعددر جای دیگر باتبلیغات مشتری جلب می کند وروز از نو روزی از نو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
بكشنش تو راحت ميشي ؟
اصلا تو نرو دكتر
ALI
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
این پزشکان راه دور زدن قانون را بلد شدن وهیچکس نیز جوابگو نیست وفقط جان مردم است که در این روزگار بی ارزش است
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
شاید دارو چینی یا هندی بوده و بچه به اون حساسیت داشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
در کنار قصور حتمی پزشک و مسئولیت انسانی ایشان دوز بالای دارو حساسیت به دارو و حتی داروهای آدم کش چین هم می تونه از دلایل باشه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
بعد یک ساااال داره ول میگرده..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
ميخاهي اعدامش بكنند ؟!
شما خودت تا حالا اشتباه نكردي ؟
تازه هنوز قطعي نشده هيچي !
فاطمه-اهواز
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
ناشناس8/55
احتمالا شما یا خود اون خانم دکتری یا یکی از کس و کارش که اینطور داری خودت رو به در و دیوار میکوبی و ازش دفاع میکنی، اولا که بقیه اگر هم اشتباه کرده باشن، مطمئنا اشتباهشون باعث مرگ دوتا طفل معصوم نشده، در ثانی منتظر هستی چی ثابت بشه،،، مردن یا نمردن اون تا بچه؟؟؟!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
من هيچ ارتباطي با خانم دكتر ندارم و حتي اسمش رو هم نميدونم چه برسه به كس و كارش >
شايد بنظر شما بياد كه به در و ديوار ميكوبم ! ولي اينطور نيست تمام تلاشمو ميكنم كه فقط به امثال شما بفهمانم كمي منطقي باشيد كمي عاقل ياشيد بخاطر يه دستمال تخت جمشيد رو به آتش نكشيد
فقط آدمهاي عقده اي ميتوانند با يك اطلاع نادرست شهر رو به آتش بكشند . يا آدمهاي نادان قادرند همه چي رو به آشوب بكشند . كمي عاقل باش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
متاسفانه اکثر پزشکان با وجود داشتن لیسانس بیسواد هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
ليسانس !!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
عجب
ناشناس
|
Sweden
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
ازخون دخترتان انقدرراحت نگذرید.
S
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
آرزو میکنم این خانم به اصطلاح پزشک هرچه زودتر مجازات بشه... من وقتی اتفاقات خانواده ی روناک رو خوندم نتونستم بقیه ی متن یعنی اتفاق زندگی امیر علی رو بخونم.
من ۲ تا خواهر زاده ی کوچیک دارم. درکش برام سخته.خدا به خانواده هاشون صبوری عطا کنه...
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
باید به اشد مجازات برسه

پزشکی که به جای اینکه به فکر بیماران و حالشون باشه، به فکر پول و درآمد کلان هست، بهتر از این نمیشه!!!
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
خدا صبر بده نمیدونم والدینش چجوری تحمل کردن
ناشناس
|
France
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
ریاست محترم قوه قضاییه لطفا ورود کنید.
مردم بعد از خدا به شما چشم امید دارند.
به درد دل محرومین و مستضعفین برسید.
اجر شما با خداوند تبارک و تعالی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
مقصر دادگاه است که به پرونده این دکتر زود رسیدگی نکرده تا مرتکب دومین خطا شود میبایست همان اول این دکتر را ممنوع الکار میکردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
دادسرا چی کار میکرده پس این مدت یه دختر بچه که جونشو از دست داده مطب چرا باز بوده همچنان یعنی جون ادما اینقدر بی ارزش شده
با سهمیه هم که میرید توروخدا وجدان داشته باشید خونواده رو عزادار نکنید پزشکا هم بخدا یه روزی میمیرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
یه نکته که فراموش شده دندونهای بچه سه چهار ساله موقتی هست و دایمی نیستن چرا باید ترمیم میشدن؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
حتما به عصب رسیده درد داره بچه سه ساله هم نمی تونه دندون دردو تحمل کنه
ساسان اقتداری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
متاسفانه الان بعضی پزشکها که کم هم نیستن کار پزشکی که در اصل طبابت هستش رو با تجارت عوض کردن وبه مراجعه کنندهاشون به چشم مشتری نگاه میکنند نه به چشم بیمار.در این میان بعضی پزشکها هم هستن که خودشونو خیلی بالاتر از بقیه مردم میدونن وهمین طرز نگاه هستش که وقتی قصور پزشکی انجام میدن لازم نمیبینن که از بیمار حتی دلجویی کنن وطوری رفتار میکنن که انگار جون مردم براشون هیچ اهمیتی نداره.لطفا با پزشک خاطی برخورد جدی صورت بگیره.
یک شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
امان از دور زدن قانون در ایران. اگه قانون اجرا بشه و راهی برای دور زدنش نباشه شاهد هیچ حق خوری ای در کشور نخواهیم بود.
نگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
تا وقتي ك ي عده ب ناحق با سهميه و پول پدراشون ميرن توى اين رشته هاي تاپ نتيجه اشم ميشه داغدار شدن ي خانواده..از اين موردااا خيلي زياده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
اين موردها كه ميفرماييد زياده ، بشما مراجعه ميكنن؟!!!!!!
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
بر ا شفا امیر علی دعا کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
دکترای الان همین هستند. مثل آقا زاده ها
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
اگر من بجای والدین این کودکان بودم این بااصطلاح دکتر را حلق آویز میکردم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
قانون باید اینکارو بکنه که متاسفانه قانونی وجود نداره
حجت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
پزشکان معظم و قضات و مسوولان این کامنت و جدی بگیرند. جوری نشه که فردا ملت جای قاضی و دادگاه رو بگیرن و بخواهن خودشون عدالت اجرا کنن
Amreza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
یه روشنفکری هنرمندی چیزی بیاد از حقوق این کودکان دفاع کنه شما که خیلی ژست انسانیت و روشنفکری میگیرین نکنه چون شهرستانیه دفاع نمیکنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
فعلا که وضع مملکت جوری شده هرکس هر کاری که خواست میتواند انجام دهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
علت سهل انگاری با جرایم پزشکان چیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
از هیچ کس کاری برنمیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
بخدا از دکترا میترسم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
از خدا بترس
از خودت بترس
از گناهات بترس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
باید محاکمه سختی بشه تا درس عبرتی بشه برای بقیه پزشکا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
چشم دستور اعدامشو ميديم
بهار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
من خودم شاغل در بیمارستان هستم خیلی پزشک با وجدان کم شده ،به کسی بر نخوره ولی واقعیت داره ،پزشکان خودشون یک که نه صدها طبقه بالاتر از مردم خودشون رو میوونن که این تفکر بر میگرده به سیستم دانشگاهی ما ! از روز اول بهشون میگن خانم دکتر و آقای دکتر نمیدونن که با ملت دارن چیکار میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
احتمالا مدرک کیلویی گرفته بنظر من باید این دکتر اعدام بشه با این کارش 2 تا غنچه رو پر پر کرد.این پزشک اصلا وجدان نداره.چجوری شبها راحت سرش رو روی بالش میذاره؟ اشک جلوی چشامو گرفته
خدا از سر تقصیراتش نگذره
چقدر قصور پزشکی؟اونم 2 بار؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
تو چرا مدرك كيلويي نميگيري ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
از وقتی دانشگاههای غیر انتفاعی و علمی کاربردی و مراکزی این دست که فقط به بیسوادا مدرک میدن و میفرستنشون به بازار کار، تأسیس شدن از این به بعد باید منتظر این جور اتفاقات باشیم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
اونجا دندان پزشکی بوده یا سلاخ خونه!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
چقدر تو با مزه اي ؟؟؟؟
سارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
آقا یا خانم 9:09شما اگه اظهار فضل نکنی نمیشه کی هستی اصلا که این جور سنگش و به سینه میزنی آدم بی خودی هستی واقعا
شهروند اراکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴
باید این پزشک بیسواد وخاطی که باپول مدرک پزشکی می خرند حکم قصاص برای این افراد که زیاد هم هستن اجراشود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
چشم حتما دستور شما رو اجرا ميكنيم . فرمايش ديگه ؟
شهروند اراکی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
شماحتما فامیل این این پزشک بیسوادهستی که بصورت مزاح حرف می زنی
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
فامیلش نیست
سارا
| Germany |
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵
خانوم یا آقای 9:09شما اگه اظهار فضل نکنی به جایی برنمی خوره چقدر آدم بی خودی هستی واقعا،، خودتم حتما یکی از این سهمیه ها و بی سوادای روزگاری بس کن
شهروند اراکی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
حرف سارا راتایید میکنم
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر