کد خبر: ۷۱۰۶۴۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۸
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۸
کد خبر : ۷۱۰۶۴۹۲

همزمان با چهارمین روز از نمایشگاه کتاب استانی از ۲۷ عنوان تازه‌های نشر لرستان رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، همزمان با چهارمین روز از نمایشگاه کتاب استانی از ۲۷ عنوان تازه‌های نشر لرستان رونمایی شد.

در چهارمین روز از سیزدهمین نمایشگاه کتاب استانی لرستان از شش عنوان کتاب‌های تازه منتشر شده انتشارات هاویر و بیست و یک عنوان تازه‌های نشر اردیبهشت جانان، با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان و اصحاب فرهنگ، ناشران و نویسندگان لرستان، رونمایی شد.

ریاضیات کاربردی پایه، عفونت‌های ویروسی در نوزادان و کودکان، مروری بر رادیولوژی کودکان، راهنمای تصویری اسلام، سیمای امام علی (ع) در شعر معاصر فارسی و عربی و نگاهی کلی و پژوهشی به صنایع دستی لرستان کتاب‌های رونمایی شده انتشارات هاویر در این مراسم بود.

در این مراسم همچنین از بیست و یک عنوان کتاب از انتشارات اردیبهشت جانان رونمایی شد که مثنوی در مثنوی، ایران و کمپانی هنر شرقی در دوزه زندیه، تاریخ ساسانیان، عاشقانه به لهجه باران، شاید ناگهان بر لبانت روییدم، دیار دالوند، ساباط، عشق خاطرات را خفه می‌کند، از ثانیه ثانیه ثانیه مردن ناخوشم و لرستان در عصر مفرغ، از آن جمله اند.

زاگرس مرکزی در دوران پیش از تاریخ، سیل نامه، مرگ ناگهانی قلبی در ورزش، طراحی فضا‌های آموزشی برای کودکان، عروج نفس از منظر ابن عربی، بی پلامار، خرم آباد پیش به سوی شهر شاد، شناخت نامه حسن خان جودکی، قائد رحمت در گذر تاریخ، شناخت طایفه ممصارم و فرهاد سی بخت دیگر کتب رونمایی شده از انتشارات اردیبهشت جانان در چهارمین روز از نمایشگاه کتاب لرستان بود.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از ۲۰ تا ۲۵ مهر ماه ۱۳۹۸ همه روزه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ پذیرای دوستداران کتاب است.

انتهای پیام/ب

از ۲۷ عنوان تازه‌های نشر لرستان در نمایشگاه کتاب استانی رونمایی شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر