کد خبر: ۷۱۲۷۶۴۶
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
نماینده، ولی فقیه در سپاه:

حجت الاسلام حاجی صادقی گفت:ملت ایران سنگر کلیدی جهان را فتح کرده و استکبار مرگش فرا رسیده است.

امروز شاهد افول و شکست استکبار هستیم/مسئولان نظام در فهمیدن،درک و عمل نظرات مقام معظم رهبری ثابت قدم باشند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده، ولی فقیه درسپاه ظهر امروز در سخنرانی مراسم ۱۳ آبان مردم قم که در حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد،گفت: کسانی که از تعامل صحبت کرده و بچه‌های انقلابی را اهل تقابل می‌دانید، بدانید با شیطان بزرگ اهل تعامل نیستیم و این موضوع دستور قرآن کریم است و خداوند می‌فرماید، اگر با دشمن تعامل کنید از ما نیستید.

حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان اینکه مردم ولایت مدار قم همواره در صحنه‌های حمایت از انقلاب اسلامی حضور فعال و پرشوری دارند، افزود: ملت ایران دینی دارد که با ظالم، آمریکا، اسرائیل و رژیم آل سعود خائن نمی‌سازد، دینی که ظلم‌ستیز و عدالت‌گستر است و انقلاب اسلامی متولد این دین است.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به هوشیاری جوانان در دفاع از آرمان‌های انقلاب عنوان کرد: نسل جوان وارثان خوبی برای شهدا هستند و خون شهدا را پاس می‌دارند و با شبیخون فرهنگی و فضای مجازی هرگز صحنه انقلاب را ترک نمی‌کنند.

نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران بیان کرد: قرآن کریم به ما یاد داد که دشمنی استکبار با ما بر سر امام حسین (ع) و دین ما است، استکبار مشاهده کند که نسل جدید انقلاب در سنگرنشینی انقلاب با بصیرت و قدرتمندتر از نسل اول برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده است.

او با تأکید بر اینکه منطق ملت ایران در استکبارستیزی است، افزود: به کوری چشم دشمنان و استکبار امروز همه صحنه‌های انقلاب و مقاومت به پیروزی رسیده است، مگر می‌شود حسینی (ع) بود و با آمریکا کنار آمد و مگر می‌شود دین‌دار و حسینی باشیم و در برابر ستمگری دشمن بی‌تفاوت باشیم!.

نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز شاهد افول و شکست استکبار هستیم، ابراز کرد: ملت ایران سنگر کلیدی جهان را فتح کرده است، استکبار در بدترین وضعیت قرار دارد و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و عمرش به پایان رسیده و استکبار مرگش فرا رسیده است.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: کسانی که از تعامل صحبت کرده و بچه‌های انقلابی را اهل تقابل می‌دانید، بدانند، ما با شیطان بزرگ اهل تعامل نیستیم و این موضوع دستور قرآن کریم است و خداوند می‌فرماید اگر با دشمن تعامل کنید از ما نیستید.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی گفت: شما مردم و نیرو‌های انقلاب اسلامی را دارید چه نیازی به کدخدای مُرده دارید، مسئولان و مدیران و نخبگان این موضوع را بدانید که انقلاب اسلامی ایستاده و مرگ تدریجی استکبار رسیده است.

نماینده، ولی فقیه در سپاه بیان کرد: نسل جدید انقلاب ثابت کرد که نسبت به انقلاب اسلامی وفادار و مستحکم است و در پیروی از مقام معظم رهبری و سنگر نشینی انقلاب پشت به شهدا نمی‌کند.

او  ادامه داد: دو روز پیش‌خدمت مادر شهیدان جوادی نیا که ۴ فرزندش را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است بودم و از وی پرسیدم چه توصیه و درخواستی داری، گفت هیچی نمی‌خواهم و همه باید حامی ولایت‌فقیه باشیم و آمادگی دارم همه‌چیز را برای نظام و انقلاب اسلامی بدهم.

نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای مقابله با انقلاب عنوان کرد:قصد دارند اراده انقلابی نسل جوان را تغییر داده و اراده حسینی بودن را بگیرند، باید با بصیرت و ایستادگی و مطالبه عدالت محوری گام برداریم.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی یاداورشد: پیام امت به مسئولین، ولایت مداری است و استکبار این آرزو را به گور می‌برد که روزی رهبری را همانند امام حسین (ع) تنها ببیند و به لطف الهی زن و مرد و کوچک و بزرگ می‌گوییم تازنده هستیم همواره حامی نظام اسلامی و ولایت‌فقیه هستیم.

انتهای پیام/ح

 با آمریکا تعاملی نخواهیم داشت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر