کد خبر: ۷۱۳۲۰۲۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
کد خبر : ۷۱۳۲۰۲۱

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: تیم‌های پزشکی بسیج جامعه پزشکی لرستان به روستای سر قلعه «بزنوید» از توابع شهرستان الیگودرز و «مرگسر» سپیددشت اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  عبدالوحید ملک آرا  اظهار داشت: به همت کانون بسیج جامعه پزشکی و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان الیگودرز تیم پزشکی طرح شهید دکتر رهنمون به روستای سر قلعه «بزنوید» ازتوابع شهرستان الیگودرز اعزام شد که شامل پزشک، ماما، کارشناسان بهداشت و دارویار بودند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی در این اعزام افزود: خدماتی که در این اعزام ارائه شد ‏شامل ویزیت رایگان همراه با دارو، معاینه و آموزش به‌صورت رایگان به اهالی منطقه بود.

وی عنوان کرد: اکیپ بهداشتی درمانی ۸ نفره جامعه پزشکی در این برنامه بیش ۶۷ نفر از مردم روستای مذکوررا رایگان ویزیت کردند و دارو دادند همچنین در این اعزام تیم مامایی برای مراقبت از زنان باردار در این منطقه ارائه خدمت کرد.

ملک آرا در بخش دیگری از سخنان خود به اعزام دو تیم تخصصی بسیج جامعه پزشکی به منطقه مرگسر سپیددشت اشاره کرد و گفت: در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری و گسترش روحیه خدمت به مردم به ویژه اقشار محروم، به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان و شبکه بهداشت و درمان بخش سپیددشت دو تیم تخصصی به منطقه محروم و سخت گذر بخش سپیدشت اعزام شد.

وی تصریح کرد: در این اعزام اکیپی شامل متخصص عفونی، متخصص زنان و زایمان، پزشک عمومی، پرستار، روانشناس و کارشناسان بهداشت بنا به نیاز منطقه برای ارائه خدمات رایگان به مردم این منطقه اعزام شدند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان عنوان کرد: با این اعزام به حداقل ۱۸۰ نفر از جمعیت روستا‌های تابع منطقه خدمات مستقیم ارائه شد و علاوه بر خدمات پزشکی، خدمات مشاوره‌ای و بهداشتی نیز به‌صورت رایگان ارائه و بیمارانی که نیاز به خدمات تخصصی بیشتر داشتند به مراکز تخصصی ارجاع داده شدند.

انتهای پیام/د

تیم‌های بسیج پزشکی به مناطق محروم استان لرستان اعزام شدند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر